Oferta pracy

Social Media Specialist

Mokate Sp. z o.o.

  • Strażacka 48, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Strażacka 48

Żory

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie postów na kanałach social media firmy przy wsparciu grafików oraz copywritera

  • moderacja postów oraz komunikacja z odbiorcami

  • planowanie, monitorowanie i zarządzanie harmonogramem komunikacji w social mediach

  • analizowanie efektywności prowadzonych działań oraz czynne poszukiwanie dróg wzrost

  • organizowanie konkursów w social media

  • prowadzenie bloga

  • organizowanie konkursów w Social Media

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu profili w social mediach, najlepiej w pracy w środowisku agencyjnym

  • kreatywność i dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (tzw. "lekkim piórem")

  • samodzielność, i umiejętność planowania

  • "zmysł estetyczny" i umiejętność przygotowywanie atrakcyjnych wizualnie treści

  • wiedza z zakresu prowadzenie kampanii Facebook Ads

  • znajomość najnowszych trendów w social mediach i wpływowych influencerów

  • umiejętność tworzenie email marketingu (freshmail, mailerlite)

  • doświadczenie w organizacji konkursów na Social Media

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową

  • Pracę z znanymi markami

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne