Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Architect

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora IT,

    poszukujemy  osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Gdańsk
    KGS/SoftArch/GDN

    Zakres obowiązków:

    • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie nowych rozwiązań technologicznych związanych z Javą, Spring, Hibernate, RabbitMQ, Linux i ColdFusion;
    • Współpraca z osobami po stronie Biznesu i Technologii;
    • Zdefiniowanie i wdrożenie standardów oprogramowania dla ponad 100 developerów w Europie.
    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
    • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Doświadczenie w projektowaniu architektury stron internetowych o wysokim obciążeniu;
    • Doświadczenie w pracy w technologii Java;
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu cyklu rozwoju oprogramowania (SDLC);
    • Doświadczenie z messaging systems takimi jak: Rabbit/AMQP, JMS, Kafka.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Udział w innowacyjnych projektach;
    • Szerokie perspektywy rozwoju.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv w wersji angielskiej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).