Oferta pracy

Software Architect

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Wełnowiec

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • microservices architecture

  • Kubernetes

  • Java

Mile widziane

  • Microsoft Azure

  • Google Cloud Platform

O projekcie

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

Twój zakres obowiązków

  • Dostosowanie architektury TechPoland do globalnej architektury ING

  • Aktywne śledzenie trendów rynkowych w branży IT

  • Definiowanie/egzekwowanie standardów ING na poziomie firmy

  • Projektowanie architektury oprogramowania i rozwiązań

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych i mobilnych,

  • Posiadasz doświadczenie pracy z architekturą mikrousług (microservices architecture),

  • Posiadasz doświadczenie pracy z architekturą zorientowaną na zdarzenia (event-driven architecture),

  • Posiadasz dogłębną znajomość co najmniej jednego języka programowania (np. Java, Scala, Go),

  • Posiadasz dogłębną wiedzę o Kubernetes i technologiach „cloud native”

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętności zarządzania,

  • Proaktywną postawę,

  • Wyższe wykształcenie,

  • Doświadczenie pracy w metodyce Agile/DevOps.

  • Znajomość Microsoft Azure,

  • Znajomość Google Cloud Platform,

  • Certyfikat TOGAF,

  • Certyfikat SCRUM.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Skład zespołu

  • devOps

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu