Software Architect / Senior Software Engineer

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwój architektury systemów

  • wytwarzanie wysokiej jakości oprogramowania, odpowiadającego skali i zmienności biznesu

  • wyznaczanie trendów technologicznych dla zespołu i firmy

  • budowanie wizji rozwoju technologicznego, długofalowego planowania oraz dostarczania złożonych aplikacji pokrywających duże obszary biznesowe

  • mentoring techniczny członków zespołu deweloperskich

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

  • głębokie zrozumienie technologii, a także rynkowych trendów i standardów w wytwarzaniu oprogramowania

  • doświadczenie w projektowaniu skalowalnych i wydajnych systemów rozproszonych

  • praktyczna znajomości Java, Spring, Docker, Kubernetes, Apache Kafka, Rabbit MQ, Apache Active MQ

  • wysoki stopień zrozumienia potrzeby automatyzacji procesu dostarczania oprogramowania i praktycznego doświadczenia w tym zakresie

  • dobra znajomość baz danych relacyjnych i NoSQL, takich jak PostgreSQL, MongoDB, Redis, Cassandra

  • proaktywność w proponowaniu rozwiązań, wzorców architektonicznych oraz tworzenia prototypów

  • doświadczenie w pracy według praktyk CI/CD

  • samodzielność, proaktywność, organizacja pracy własnej i zespołu produktowego

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze albo w modelu hybrydowym

  • Styczność z nowoczesnymi technologiami (nie boimy się eksperymentować 😉)

  • Dużą swobodę koncepcyjną i możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień

  • Umowę o pracę/ kontrakt B2B (wybór należy do Ciebie) i stabilność zatrudnienia

  • Dofinansowane benefity (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? :-) Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Obecnie do naszego nowo powstającego oddziału Nowe Marzy poszukujemy Kierownika Magazynu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje