Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Thorium Space Sp. z o.o.

Software Defined Radio Engineer

Thorium Space Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

  • Python

  • VHDL

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie architektury i oprogramowania transponderów w technologii SDR

  • Projektowanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania SDR

  • Projektowanie układów zawierających matryce FPGA w tym m.in. definiowanie wymagań, wybór układów FPGA, udział w tworzeniu schematów blokowych

  • Opracowywanie oprogramowania testowego i sterowników obsługujących testy jednostkowe, integracyjne i systemowe wszystkich funkcji oprogramowania SDR

  • Udział w symulacjach i testach oprogramowania

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Udział w opracowywaniu założeń projektowych oraz wymagań technicznych

  • Współpraca z zespołem, wsparcie w realizacji projektów

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu układów FPGA oraz SDR (preferowane branże: kosmiczna, lotnicza, telekomunikacyjna)

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewne)

  • bardzo dobra znajomość C, C++, Phyton, VHDL

  • znajomość technik cyfrowego przetwarzania sygnałów

  • doświadczenie w używaniu sprzętu laboratoryjnego do testowania i walidacji

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz sporządzanie dokumentacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość pracy we Wrocławiu, Warszawie lub zdalnie (telepraca)

  • realizację interesujących projektów w zgranym Zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie we wdrażaniu pomysłów

  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • elastyczny czas pracy

Thorium Space to firma zajmująca się projektowaniem oraz budową innowacyjnych pojazdów kosmicznych, satelitów oraz modułów satelitarnych ze szczególnym uwzględnieniem modułów komunikacyjnych w pasmach częstotliwości mmWave (Ku, Ka, E-Band). Thorium Space powstało w wyniku połączenia specjalistycznej wiedzy z ponad 20 letnim doświadczeniem projektowym zdobytym w branży kosmicznej. Największym kapitałem naszej Firmy są ludzie – wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, ich wiedza oraz pasja tworzenia nowych rozwiązań z branży technologii kosmicznych.

Siedziba Thorium Space mieści się we Wrocławiu, Spółka posiada oddział w centrum Warszawy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje