Oferta pracy

Software Delivery Line Manager

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o realizację zaplanowanych zobowiązań projektowych dla zespołów – od pomysłu i wymagań, przez koszty, harmonogramy, design, po wysoką jakość wydawanych/wytwarzanych produktów;

  • Proaktywne reagowanie na codzienny bieg wydarzeń w procesie projektowym – rozwiązywanie zaistniałych problemów, analizowanie ryzyka i konstruktywne reagowanie na zmiany;

  • Wszelkie działania wspierające realizację długoterminowych planów związanych z rozwojem produktów, dbanie o ich jakość, efektywność kosztową, terminowość oraz spójność z celami i strategią biznesową firmy;

  • Monitorowanie i ocenianie wyników pracy zespołów w zakresie jakości realizowanych prac, produktywności oraz realizacji indywidualnych celów;

  • Rozwijanie efektywnej komunikacji pomiędzy zespołami deweloperskimi oraz we współpracy z kadrą managerską;

  • Zatrudnianie i rozwijanie ludzi – identyfikowanie kluczowych talentów, zarządzanie potencjałem wiedzy i umiejętności oraz planowanie potrzebnych w zespołach zmian kadrowych;

  • Czuwanie nad wszystkimi istotnymi aspektami pracy zespołów w wymiarze technologii, funkcjonalnym, ludzkim i organizacyjnym – bycie mentorem i przewodnikiem, pomoc w osiąganiu założonych celów, inspirowanie do rozwoju.

Nasze wymagania

  • Co musisz umieć?

  • Nadzorować tworzenie rozwiązań IT w pełnym cyklu projektowym;

  • Optymalnie zarządzać zasobami przy realizacji wielu odrębnych i/lub powiązanych projektów softwarowych;

  • Zarządzać zespołami deweloperskimi w projektach rozwoju oprogramowania – wiedzieć jak połączyć działania operacyjne z angażowaniem ludzi do tworzenia innowacyjnych rozwiązań;

  • Być liderem i sprawnie komunikować się z ludźmi – być nastawionym na współpracę, słuchanie oraz zrozumienie oraz feedback;

  • Budować i wzmacniać relacje oparte na zaufaniu i szacunku do współpracowników – sprawnie usuwać przeszkody w działaniu zespołów, umiejętnie rozpoznawać i rozwiązywać konflikty;

  • Delegować zadania, budować zaangażowanie, motywować, wspierać inicjatywy – umieć stworzyć atmosferę, gdzie wiedza i pasja są kluczowymi motorami do działania i rozwoju talentów.

  • Co jest dla nas ważne?

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;

  • Praktyczna znajomość metodyk zwinnych zarządzania projektami;

  • Wykształcenie techniczne – preferowana inżynieria oprogramowania, informatyka;

  • Warsztat inżynierii oprogramowania – praca nad rozwojem oprogramowania w pełnym cyklu od developmentu po wdrożenie;

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza domenowa z obszaru inżynierii systemów rozproszonych.

To oferujemy

  • Indywidualny budżet szkoleniowy wraz z urlopem na ten cel

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet relokacyjny

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Kafeteria MyBenefit i Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Sport i Integracja

  • Lektoraty językowe

  • Program poleceń

  • Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

  • Zdrowe przekąski, owoce i warzywa

  • Joga i Fitness w biurze

  • Carpooling

  • Parking: auta i rowery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Na pokładzie mamy blisko 300 ekspertów, którzy specjalizują się w obszarach projektowania i wytwarzania systemów rozproszonych, implementacji gier oraz dostarczania platform softwareowych dla terminali gameingowych. Dzięki wiedzy domenowej gromadzonej przez lata tworzymy rozwiązania end-to-end, które stały się core branży rozrywki na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Oczekujesz wyzwań?

Wiesz jak połączyć znajomość zagadnień technicznych z umiejętnościami organizacyjnymi i liderskimi?

Rozumiesz, że zespół, który dostrzega celowości swoich działań, jest w stanie pracować efektywnie?

Masz pomysł na to jak dzięki połączeniu empatii i dociekliwości oraz pewności siebie i systematyczności wyznaczać cele, które wyzwalają w ludziach potencjał, inicjatywę?

Potrafisz zaangażować ludzi do podejmowania nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć? Jeśli uważasz, że ta charakterystyka idealnie do Ciebie pasuje, zostań Line Managerem w NOVOMATIC Technologies Poland.