Software Developer (F/M)

Fiberhost

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • MariaDB

  • Splunk

  • Kibana

Mile widziane

  • Java

  • PHP

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osoby do zespołu ICT Operations & Software Development. Odpowiadamy za budowanie systemów integracyjnych na szynie danych webMethods. Tworzymy rozwiązania mające na celu integracje systemów teleinformatycznych w naszej organizacji.

Jeśli zajdzie taka potrzeba to ratujemy też świat :)

Dział umiejscowiony jest w strukturze Departamentu Technology & Innovation

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i developowanie usług na szynie danych w ramach integracji systemów

  • utrzymanie, rozbudowa i optymalizacja istniejących usług integracyjnych

  • realizacja testów wewnętrznych (w tym automatyzacja)

  • analiza wymagań systemowych

  • wycena rozwiązań

  • tworzenie dokumentacji

  • realizacja zadań w ramach projektów biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w integracji systemów przy użyciu WebMethods (Designer, język flow, WmRoot, JDBC Adapters, Integration Server, Universal Messaging) – przynajmniej 2 letnie doświadczenie

  • doświadczenie w obszarze baz danych PostgreSQL / MySQL/ MariaDB (DDL, DML)

  • znajomość technologii SOAP, REST, JSON

  • znajomość protokołów: HTTPS, SFTP, FTP, FTPS, SSH, SCP

  • umiejętność korzystania ze Splunk / Kibana

  • praktyczna znajomość systemów Linux (RHEL)

  • doświadczenie w pracy z GIT/SVN

  • znajomość języka Java (podstawy)

  • zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • pomysłowość

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

  • poczucie humoru

  • doświadczenie w administracji WebMethods

  • umiejętność wykonania analizy systemowej

  • znajomość języków programowania: Java, PHP, JavaScript, HTML

  • znajomość Java Message Service

  • doświadczenie w pracy z IBM DataPower Gateway (lub inne API Gateway)

  • doświadczenie w pracy z JIRA

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • home office lub praca w biurze - to Ty decydujesz! – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 600 tys. gospodarstw domowych w kraju oraz INEA - dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów

  • wsparcie ze strony ekspertów działu sieci szkieletowej

  • rozwój w zakresie utrzymania systemów Linux oraz programowania

  • okazję do rozwoju w zakresie tworzenia nowych produktów biznesowych

  • w razie konieczności możliwość korzystania z przestrzeni biurowej

  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00

  • weekend zaczynamy w piątek już o 14:00

  • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą

  • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich

  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

  • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile

  • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Internet za 0zł!

  • krótki piątek - weekend można zacząć już o 14:00

Etapy rekrutacji
1

Wysyłasz CV

2

Dzwonimy do Ciebie

3

Poznajemy się online

4

Gramy fair. Przekażemy Tobie wynik rekrutacji :)

Stack technologiczny, na którym pracujemy:

  • Linux (RHEL)

  • PostreSQL, MariaDB (DDL,DM), MySQL

  • webMethods Integration Server (ESB)

  • Kibana

  • Splunk

  • Git/SVN

  • SoapUI

  • Postman

  • Jenkins

  • IBM DataPower Gateway

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY.

Fiberhost

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy