Logo Pracuj.pl

Software Developer (Java, Spring/Hibernate)

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CSS

  • Java

  • Agile

  • Oracle

O projekcie

Alior Bank konsekwentnie pracuje na miano innowatora. Stały rozwój bankowości mobilnej i regularne wdrażanie najbardziej nowatorskich na rynku rozwiązań wymaga potężnego zaplecza IT - zarówno w zakresie przygotowania aplikacji i systemów, jak i oceny ryzyka oraz kontroli bezpieczeństwa danych.

Aktualnie w pionie IT Alior Banku zatrudniamy ponad 700 specjalistów. Wykorzystują oni 15 różnych platform, 14 frameworków, ponad 50 różnych technologii w obszarze infrastruktury oraz 10 baz danych. Wdrażamy aktualnie nowe systemy, takie jak Kafka, Eureka, Kubernetes. Pracujemy zarówno w klasycznym modelu projektowym, jak i w Agile, który przystosowaliśmy do naszych standardów poprzez projekt Agilor. Przez zwinną transformację przeprowadza nas zespół Scrum Masterów.

Twój zakres obowiązków

  • implementowanie nowych funkcjonalności w bankowych aplikacjach webowych typu „gruby klient”, komunikujących się z innymi systemami poprzez usługi sieciowe,
  • rozwijanie i utrzymywanie istniejących aplikacji,
  • współpraca ze specjalistami z innych działów w ramach zwinnych zespołów,
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań,
  • pisanie testów dla tworzonego kodu.

Nasze wymagania

  • minimum od dwóch lat profesjonalnie programuje aplikacje sieciowe w Javie,
  • bardzo dobrze zna framework Spring (mile widziana znajomość JSF) oraz Hibernate,
  • potrafi tworzyć frontend przy pomocy CSS i JavaScript (mile widziana znajomość Angulara),
  • wie, jak korzystać z Gita, IntelliJ, Mavena, Jenkinsa,
  • zna dobrze SQL i REST/SOAP, REST API
  • stosuje się do dobrych praktyk i standardów programowania,
  • potrafi pracować w ramach metodyki Agile,
  • zna język angielski na poziomie koniecznym do posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dobrze zna relacyjne baz danych (Oracle).

To oferujemy

  • pracę z nowymi technologiami w ramach licznych projektów, od tych najprostszych po mocno skomplikowane,
  • Współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT (algorytmika, architektura nisko i wysokopoziomowa, integracje),
  • Zostanie częścią naszej radosnej i całkiem sporej gromady,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Liczne możliwości rozwoju,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet medyczny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Aplikujesz i przesyłasz swoje CV.

2

Rozmawiasz z rekruterem przez telefon.

3

Spotykasz się z przyszłym przełożonym.

4

Dostajesz informacje zwrotną.

5

Witamy w Alior Banku.

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Software Developer (Java, Spring/Hibernate), Łopuszańska 38c, Włochy, Warszawa