Oferta pracy

Software Developer

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.O firmie

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.

Bóżnicza 15

Poznań

Firma OPTOPOL Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu to jeden ze światowych liderów w produkcji Spektralnych Tomografów Optycznych. Eksportujemy nasze produkty do kilkudziesięciu krajów na świecie. Jesteśmy również dystrybutorem urządzeń medycznych najlepszych światowych marek na terytorium Polski. W związku z rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, implementacja, testowanie, optymalizacja i deployment modułów programistycznych na potrzeby systemów informatycznych wspomagających obsługę aparatury medycznej, w szczególności obrazowania medycznego (medical imaging), w tym z wykorzystaniem algorytmów analizy obrazu i uczenia maszynowego,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ostatni rok studiów (preferowane informatyczne),
  • Dobra znajomość języków C++ i Python,
  • Znajomość QT,
  • Znajomość MS Visual Studio i Git.

Mile widziane:

  • Znajomość tematyki analizy obrazów i uczenia maszynowego, w tym bibliotek OpenCV i TensorFlow,
  • Umiejętność twórczego podejścia w tworzeniu oprogramowania,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę nad ciekawymi projektami,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Przyjazną atmosferę w małym zespole,
  • Wpływ na końcowy produkt oraz na zastosowane rozwiązania,
  • Ciekawe i rozwijające zadania,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj” poniżej.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OPTOPOL Technology Sp. z o.o., w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacyjnego.
Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie Pana/Pani danych dla potrzeb przyszłych rektutacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez OPTOPOL Technology Sp. z o.o.
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest OPTOPOL Technology Sp. z o.o. ul. Żabia 42, 42-400 Zawiercie.
2. W zakresie ochrony danych osobowych można kontaktować się pod adresem [email protected];
3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata lub 24 miesiące w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje.
6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.
9. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy