Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Software developer

Roboticket Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • TypeScript

  • React.js

  • Dart

  • PostgreSQL

  • Redis

  • AWS

  • Node.js

  • Flutter

System operacyjny

O projekcie

Roboticket jest platforma typu Customer Data Platform. Jej zadaniem jest kompleksowa obsługa procesów zakupu produktów biletowych na wydarzenia sportowe oraz utrzymanie relacji pomiędzy kibicami a klubami sportowymi. Roboticket digitalizuje świat sportowy umożliwiając kibicom zakup oraz korzystania z różnych usług poprzez dostęp online oraz urządzenia mobilne eliminując drukowanie biletów. Nasz projekt jest realizowany kilkunastoosobowym teamie z minimalnym poziomem procedur organizacyjnych.

Twój zakres obowiązków

Rozwój produktu. Zakres obowiązków dopasowany do umiejętności.

Nasze wymagania

Mile widziane

Otwartość na poznawanie nowych technologii oraz chęć tworzenia dobrego produktu.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • tester manualny
  • support
  • project manager
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • pair programming

  • deployment na poziomie zespołu

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy funkcjonalne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę bez korporacyjnych zasad w elastycznych godzinach.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa zapoznawcza.

2

Rozmowa akceptacyjna.

Roboticket Sp. z o.o.

Roboticket jest producentem rozwiązań dla branży sportowej. Pracujemy z klubami oraz federacjami, które organizują rozgrywki sportowe gromadzące na trybunach tysiące kibiców. Naszym celem jest tworzenie konkurencyjnych rozwiązań technologicznych, które pozwolą nam na pracę ze światowymi markami sportowymi. Obecnie Roboticket jest obecny w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Inne uwagi:

  • Szybki i przyjemny proces rekrutacji;

  • Brak konieczności posiadania wykształcenia wyższego;

  • Swoboda w kształtowaniu godzin pracy;

  • Brak korporacyjnych zasad.