Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Developer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Dla firmy specjalizującej się w transporcie towarów na terenie całej Europy Wschodniej i Zachodniej, o ugruntowanej pozycji na rynku, do zespołu tworzonego przez profesjonalistów, poszukujemy:

    Software Developera
    SWD/POZ/022018

    Obowiązki:

    • Budowanie, ulepszanie i utrzymywanie wewnętrznego systemu zarządzania transportem
    • Identyfikacja problemów, znajdowanie ulepszeń i tworzenie rozwiązań w zakresie szybkości, jakości i stabilności platformy
    • Stały rozwój, usuwanie błędów i zarządzanie modułami

    Wymagania:

    • około 2 lata pracy w programowaniu w języku Python
    • Doświadczenie w Django
    • Praktyczne doświadczenie w JavaScript/ React.js
    • Bardzo dobra znajomość baz danych, w szczególności PostgreSQL
    • Znajomość języka angielskiego
    • Udział w projektowaniu systemów TMS (FTL) będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
    • Kreatywność i innowacyjność

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
    • Pracę w elastycznym wymiarze godzin oraz częściowy Home Office
    • Udział w tworzeniu innowacyjnego na skalę światową oprogramowania dla firmy transportowej
    • Kursy językowe
    • Zajęcia sportowe
    • Kartę MyBenefit
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.