Software Developer Rozwój Bankowości Internetowej i Mobilnej

ALIOR BANKO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 11+

  • Spring Framework

  • ElasticSearch

  • Oracle

  • ActiveMQ

  • REST/SOAP

  • Git

  • Jenkins

  • Maven

  • IntelliJ IDEA

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • implementacja rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową,
  • rozwój systemu do przechowywania i przetwarzania dużych ilości danych w oparciu o technologię Elastic search,
  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji,
  • dostarczanie wysokiej jakości kodu,
  • współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi oraz architektami,
  • opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy developera,
  • znajomość podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych oraz wiedza z zakresu technologii internetowych,
  • dobra i otwarta komunikacji.

Mile widziane

  • znajomość platformy Kubernetes,
  • znajomość Spring Cloud Netflix,
  • znajomość środowiska Linux,
  • znajomość Kafka.

To oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami we współpracy z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT (algorytmika, architektura nisko i wysokopoziomowa, integracje),
  • aktywny udział w projektach i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Narzędzia i technologie, w jakich pracujemy:

• Java 11+, Spring Framework,

• ElasticSearch,

• Relacyjne bazy danych (Oracle),

• Systemy kolejkowe (ActiveMQ),

• Usługi oparte o REST/SOAP,

• Git, Jenkins, Maven,

• IntelliJ IDEA,

• Jira, Confluence.

Software Developer Rozwój Bankowości Internetowej i Mobilnej, dolnośląskie