Software Developer - Rozwój Bankowości Internetowej i Mobilnej

ALIOR BANKO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 11+

  • Spring Framework

  • ElasticSearch

  • Oracle

  • ActiveMQ

  • REST/SOAP

  • Maven

  • Git

  • Jenkins

  • IntelliJ IDEA

  • Confluence

  • Jira

O projekcie

Alior Bank konsekwentnie pracuje na miano innowatora. Stały rozwój bankowości mobilnej i regularne wdrażanie najbardziej nowatorskich na rynku rozwiązań wymaga potężnego zaplecza IT - zarówno w zakresie przygotowania aplikacji i systemów, jak i oceny ryzyka oraz kontroli bezpieczeństwa danych.

Aktualnie w pionie IT Alior Banku zatrudniamy ponad 700 specjalistów. Wykorzystują oni 15 różnych platform, 14 frameworków, ponad 50 różnych technologii w obszarze infrastruktury oraz 10 baz danych. Wdrażamy aktualnie nowe systemy, takie jak Kafka, Eureka, Kubernetes. Pracujemy zarówno w klasycznym modelu projektowym, jak i w Agile, który przystosowaliśmy do naszych standardów poprzez projekt Agilor. Przez zwinną transformację przeprowadza nas zespół Scrum Masterów.

Twój zakres obowiązków

  • implementacja rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową,
  • rozwój systemu do przechowywania i przetwarzania dużych ilości danych w oparciu o technologię Elastic search,
  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji,
  • dostarczanie wysokiej jakości kodu,
  • współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi oraz architektami,
  • opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy developera,
  • znajomości podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych oraz wiedzy z zakresu technologii internetowych,
  • dobrej i otwartej komunikacji.

Mile widziane

  • platformy Kubernetes,
  • Spring Cloud Netflix,
  • środowiska Linux,
  • Kafka.

To oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami we współpracy z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT (algorytmika, architektura nisko i wysokopoziomowa, integracje),
  • aktywny udział w projektach i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Aplikujesz i przesyłasz swoje CV.

2

Rozmawiasz z rekruterem przez telefon.

3

Spotykasz się z przyszłym przełożonym.

4

Dostajesz informacje zwrotną.

5

Witamy w Alior Banku.

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Software Developer - Rozwój Bankowości Internetowej i Mobilnej, Jana Pałubickiego 6, Gdańsk