Software Developer

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Rest

  • Spring Framework

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności w warstwie integracyjnej

  • rozwijanie i utrzymywanie istniejących aplikacji

  • tworzenie algorytmów i bibliotek wewnętrznych

  • współpraca z reprezentantami różnych działów firmy przy zbieraniu wymagań

  • współpraca, uzgadnianie z architektami rozwiązań technicznych

  • pisanie testów dla tworzonego kodu

Nasze wymagania

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji w języku Java

  • posiadasz praktyczną znajomość frameworka Spring oraz Hibernate

  • masz doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisów

  • znasz techniki integracyjne (messaging/JMS, web services, REST)

  • posiadasz znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL

  • znasz zagadnienia JAX-WS, JAX-RS

  • posiadasz znajomość dobrych praktyk, metodyk i standardów programistycznych (SOLID, DRY, KISS)

  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • udział w ciekawych projektach

  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, warsztaty oraz konferencje

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje