Oferta pracy

  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 50

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • Spring Boot

  • Git

  • Maven

  • Dobra znajomość wzorców projektowych

Mile widziane

  • React.js

  • Redux

  • RESTfull API

  • webpack

  • ES6

  • Docker

  • JavaScript

  • AWS

  • HTML

  • CSS

O projekcie

Pracujemy nad produktem mającym na celu ułatwienie procesu aplikacji. Niby prosty, nudny projekt? Wręcz przeciwnie, bardzo trudny i wymagający. Czemu? Bo używamy AI (Screen Recognition, NLP), oraz tworzymy generyczne scrapery do czytania formularzy a te przetwarzamy realtime. W API podchodzimy bardzo elastycznie i generycznie używając wielu wzorców by opanować tysiące klientów. Mamy zespoły, które pracują z pasji i mają całkowity wpływ na rozwój i przyszłość produktu. Kierujemy się danymi i nowymi, niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, które wpływają na prędkość osiągniecia celu, jak również brak nudy. Zresztą na nudę nie ma miejsca - przy tak zgranych zespołach jest o czym pogadać i w co pograć, by oczyścić umysł.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie jakości dla przedstawionych rozwiązań

  • Wsparcie zespołów w budowaniu nowych standardów / rozwiązań

  • Wsparcie rozwoju współpracy z klientami/Account Managerami/ Stakeholderami

  • Budowanie procesów szybkiego reagowania i wsparcia

Nasze wymagania

  • Znasz angielski na poziomie min. B2

  • Lubisz wyzwania i zagwostki logiczne

  • Lubisz ciągłą i dynamiczną współpracę z dużą ilością osób

  • Lubisz pracować w nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach outOfTheBox

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa techniczna (1,5h)

3

Rozmowa HR (1h)

StepStone to międzynarodowa organizacja zarządzającą portalami pracy w Europie, Afryce Południowej i Ameryce Środkowej. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz wsparcie w całym cyklu e-recruiting dla kandydatów oraz pracodawców.

W swoim Centrum Developerskim – StepStone Services, zlokalizowanym na Mokotowie, zatrudniamy ponad 300 ambitnych i kreatywnych team-playerów, którzy pracują nad rozwojem naszych produktów IT w 130 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Proces:

  • SCRUM (Agile lub Kanban, wydzielona rola SCRUM mastera)

  • Duża niezależność zespołu w całym cyklu dewelopmentu (model DevOps-owy)

  • Code review

  • CI

  • Testy wewnątrz zespołu

  • Duży wpływ zespołu na sam produkt (pełne partnerstwo z PO)

Software/Hardware:

  • Oprogramowanie tworzymy ze wsparciem Idea Intelij

  • 2 monitory w standardzie

  • Mac/Dell do wyboru