Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Software Development Team Leader

Wakacje.plO firmie

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • React.js

  • Node.js

  • REST API

  • PHP

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • jira

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy zespołu deweloperskiego – frontend i backend (JavaScript, biblioteka React.js’, Node.js, PHP) za pomocą narzędzi Jira i Confluence

  • Współpraca z Product Owner’em

  • Dekompozycja złożonych pomysłów na mniejsze zadania i ich dystrybucja między członkami zespołu

  • Praca operacyjna nad kodem wraz z zespołem developerów

  • Zarządzanie zespołem, a także dbanie o relacje i współpracę w zespole

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Software Development Team Leadera

  • 6-letnie doświadczenie na stanowisku Developera

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność zarządzania zespołem, potwierdzona doświadczeniem zawodowym

  • Umiejętność prowadzenia i motywowania zespołu

  • Chęć ciągłego poszerzania wiedzy

  • Dobra organizacja pracy i pozytywne nastawienie

  • Samodzielność

Mile widziane

  • Znajomość technologii JavaScript (Vanilla JS, biblioteka React.js’, Node.js, PHP)

  • Znajomość bazy danych: MySQL, Postresql

  • Doświadczenie z Elastic Stack

  • Znajomość zasad projektowania REST API

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • Szeroko pojęty rozwój managerski

    • Pracę na terenie Gdańska w budynku klasy premium

    • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • elastyczny czas pracy

    Wakacje.pl

    O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

    Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów. Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

    Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI - szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

    Przewiń do profilu firmy