Oferta pracy

Software Embedded Engineer

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.

  • Zeusa 2, Mierzyn (pow. policki)
    Mierzyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zeusa 2

Mierzyn (pow. policki)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • Assembler

  • Python

  • C#

O projekcie

Będziesz częścią globalnego zespołu R&D, w którego skład wchodzą wysoko wykwalifikowani inżynierowie zajmujący się tworzeniem oprogramowania wbudowanego dla urządzeń do diagnostyki słuchu dołączając do multidyscyplinarnego zespołu ulokowanego w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oprogramowania wbudowanego (układowego) w tym projektowanie, wdrażanie i testowanie:

  • standardowych modułów dla platform produktowych;

  • standardowych sterowników urządzeń;

  • modułów specyficznych dla danej aplikacji;

  • kompletnych urządzeń audiometrycznych;

  • jak również planowanie i wykonanie testów.

  • dokumentacja własnej pracy w rozumieniu:

  • opracowywania wstępnych specyfikacji;

  • opracowywania specyfikacji testów;

  • tworzenia raportów pomiarowych.

  • ponadto będziesz mieć czynny udział w realizacji prototypowych produkcji i pracować blisko fizycznego produktu.

Nasze wymagania

  • jesteś doświadczonym programistą (najlepiej 3 lata+) w C, Assembler, Pythonie lub C#;

  • posiadasz wiedzę na temat projektowania wbudowanego oprogramowania układowego i integracji produktów;

  • potrafisz pozyskiwać/pogłębiać wiedzę o nowych lub istniejących technologiach poprzez analizę specyfikacji technicznych oraz literatury branżowej;

  • posiadasz tytuł inżyniera lub magistra inżyniera w obszarze elektroniki lub informatyki;

  • wysoka jakość Twojej pracy jest dla Ciebie czymś naturalnym;

  • masz ustrukturyzowane podejście i dobrze dokumentujesz pracę własną;

  • posiadasz proaktywne podejście i jesteś w stanie budować ścisłą współpracę w środowisku międzynarodowym (głównie z kolegami z Danii);

  • lubisz pracować w dynamicznym środowisku.

To oferujemy

  • miejsce w zespole projektowym R&D, w którym tworzysz oprogramowanie od wstępnego etapu na poziomie prototypu po finalny produkt;

  • pełną odpowiedzialność za swój własny produkt;

  • możliwość stania się częścią zespołu światowego lidera wśród firm produkujących sprzęt do diagnostyki słuchu;

  • okazje do ścisłej współpracy z inżynierami projektującymi rozwiązania w zakresie elektroniki i mechaniki;

  • szansę zdobycia wiedzy i doświadczenia od innych kolegów, w tym programistów oprogramowania wbudowanego, poprzez podróże do Danii, do naszego centrum badawczo-rozwojowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

Jesteśmy po to by zmieniać na lepsze życie ludzi na całym świecie! Jako globalny lider na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu tworzymy produkt od początku do końca- od fazy koncepcyjnej, poprzez rozwój, produkcję, dystrybucję, serwis i obsługę klienta.

W naszej codziennej pracy promujemy podejście ekologiczne, bo wierzymy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi technologiami z dziedziny m.in. elektroniki, mechaniki, audiometrii.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować z sukcesem cały proces, odpowiadając na potrzeby naszych klientów i spełniając wymogi zarówno branży medycznej oraz produkcji „high mix-low volume”.

Nasze plany zakładają też znaczący wzrost organizacyjny i budowę nowoczesnego kompleksu na miarę światowego lidera. Już w 2022 roku będziemy kontynuowali naszą działalność w Kołbaskowie.

Przewiń do profilu firmy

DGS Diagnostics jest światowym liderem w produkcji urządzeń do badania słuchu. W związku z dynamicznym rozwojem jesteśmy w trakcie budowy jednej z najnowocześniejszych fabryk w Polsce, która będzie zlokalizowana w Kołbaskowie. Skorzystaj już teraz, dołącz do naszego zespołu i miej bezpośredni wpływ na tworzenie swojego nowego miejsca pracy.

Dołączając do zespołu zakupów DGS Diagnostics staniesz się częścią entuzjastycznego zespołu, pracującego w pełnym wyzwań środowisku. Twoim celem będzie pozyskiwanie wysokiej jakości komponentów na czas, przy optymalnych kosztach transportu. Rozwijanie efektywnych relacji z naszymi dostawcami będzie dla Ciebie kluczem do osiągnięcia wysokiej efektywności łańcucha dostaw.