Oferta pracy

Software Engineer C++, C#

Teleste Video Networks Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności dla systemów zarządzania monitoringiem video (VMS),

  • naprawa błędów dla istniejących funkcjonalności,

  • review kodu, testowanie (jednostkowe, integracyjne) oraz przestrzeganie definicji akceptacji (DoD),

  • współpraca z zespołami z innych krajów.

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia z C++,

  • dobra znajomość biblioteki standardowej wraz ze standardami C++11-C++17,

  • doświadczenie w pracy z bazami danych SQL,

  • dobra znajomość programowania sieciowego,

  • conajmniej roczne doświadczenie z programowaniem w języku C# na platformie .Net (może być hobbistyczne),

  • dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz polskim (zarówno w piśmie jak i mowie),

  • doświadczenie w pracy w technikach zwinnych (Scrum, Kanban),

  • doświadczenie w pracy na platformie Windows.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu strumieniowania video, audio oraz ich kodeków,

  • znajmość frameworków służących do komunikacji rozproszonej (np. NATS),

  • doświadczenie w pracy z protokołami ONVIF, RTSP oraz RTP.

To oferujemy

  • międzynarodowe projekty,

  • przestrzeń do rozwoju zawodowego oraz zgrany zespół,

  • przyjazną oraz nieformalną atmosferę pracy (brak dress code oraz brak open space),

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny,

  • kartę Multisport,

  • elastyczne godziny pracy (zaczynasz pomiędzy 7:00 a 10:00).

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

Teleste Video Networks to część międzynarodowej organizacji – TELESTE Corporation. Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku, firma koncentruje się na obszarze wielkoskalowych systemów monitoringu bezpieczeństwa video oraz bezpieczeństwa sytuacyjnego. Obszarem głównych zastosowań są między innymi autostrady, lotniska, kolej, a także monitoring miejsc oraz systemy baz wojskowych. Projekty zlokalizowane są w większości europejskich miast, a także w USA, Kanadzie, Chinach, Afryce Południowej oraz Australii.

Więcej o nas możesz dowiedzieć się na www.teleste.com.

Szukasz nowych i motywujących wyzwań? Jesteś doświadczonym programistą, lubisz rozwiązywać problemy oraz nie masz nic przeciwko debuggowaniu? Świetnie! Szukamy specjalistów którzy potrafią programować w C++ oraz C#. Sprawdź naszą ofertę i prześlij swoje zgłoszenie!

Przewiń do profilu firmy