Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Engineer - C/C++

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tronel Sp. z o.o.

    Dołącz do dynamicznego zespołu ambitnych ludzi rozwijających oprogramowanie z dziedziny telekomunikacji we współpracy ze światowym liderem w tej branży. Poznaj jak naprawdę działają protokoły transmisji bezprzewodowej, rozszerz swoją wiedzę o systemach wbudowanych czasu rzeczywistego i o nowoczesnych technologiach wytwarzania oprogramowania!

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Numer referencyjny: SE/C++/07

    Opis stanowiska:

    • rozwój oprogramowania wbudowanego warstwy transportowej LTE Advanced
    • tworzenie oprogramowania dla systemów VxWorks, Windows, Linuks
    • współpraca z międzynarodowymi zespołami
    • możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
    • min. 1 rok komercyjnego doświadczenia zawodowego
    • dobra znajomość języków C i C++
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • doskonałe zdolności analityczne i diagnostyczne
    • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
    • kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole

    Dodatkowe atuty

    • znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji
    • znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej: (3G, LTE, LTE-A, 5G)
    • znajomość zagadnień embedded, RTOS, SoC
    • znajomość technologii COM
    • proaktywne podejście do pracy, samodzielność

    Oferujemy:

    • pracę z nowoczesnymi technologiami
    • pogłębianie wiedzy o systemach wykorzystujących protokoły komunikacji bezprzewodowej
    • możliwość wszechstronnego rozwoju, udziału w różnorodnych projektach, pogłębiania wiedzy
    • możliwość udziału w implementacji nowoczesnych standardów telekomunikacyjnych
    • atrakcyjne warunki pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prywatną opiekę medyczną
    • dofinansowanie w ramach programu MyBenefit
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • elastyczne zarządzanie czasem pracy, imprezy integracyjne
    • pakiet relokacyjny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."