Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Engineer C/C++

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

9LivesData Sp. z o.o. Sp. k.

specjalizuje się w badaniach i rozwoju zaawansowanego oprogramowania. Kładziemy nacisk na bardzo wysoką jakość i niezawodność naszego oprogramowania.

Więcej informacji – www.9livesdata.com

Nasza firma ma płaską strukturę, w której każdy może wykazać się inicjatywą. Stosujemy zwinne techniki programowania, w naszym zespole jest kilku Agile Coachów. Współpracujemy z zespołami i firmami w USA, Japonii, EU, oraz z laboratoriami badawczymi w Princeton, Cupertino i Heidelbergu. Regularnie publikujemy artykuły naukowe na wiodących konferencjach zagranicznych takich jak USENIX FAST. W ramach pracy jeździmy na konferencje i szkolenia po całym świecie.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: SEC-0817

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby do projektu, który realizujemy dla naszego partnera z Niemiec.
  • Rozwijamy flagowy produkt naszego klienta, dużej firmy międzynarodowej, dostosowując go do bieżących potrzeb rynku.
  • Idealny kandydat umie pisać przenośny kod (Linux/Windows), lubi pracować blisko sprzętu, nie boi się używać debuggera, samodzielnie znajduje kreatywne rozwiązania napotykanych problemów.
Wymagania:
  • Znajomość C/C++ w stopniu bardzo dobrym
  • Zamiłowanie do agile (BDD, TDD, continuous improvement)
  • Zdolność tworzenia niezawodnego, testowalnego i wydajnego kodu
  • Innowacyjność, dążenie do zastosowania swojej wiedzy w praktyce
  • Inicjatywa, kreatywność, zaangażowanie w realizowany projekt
  • Mile widziana znajomość zagadnień programowania rozproszonego
  • Mile widziana znajomość Pythona, Basha, Powershella, zagadnień i narzędzi Continuous Delivery
Oferujemy:
  • Stabilną pracę (ciągła i długotrwała relacja z klientem)
  • Bezpośredni wpływ na produkt klienta
  • Pracę w środowisku Linux lub Windows
  • Pracę w metodyce agile z naciskiem na software craftsmanship
  • Współpracę w oparciu o B2B
  • Jest się od kogo uczyć: w sumie mamy setki lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Agile: mamy na pokładzie Agile Coachów i Scrum Masterów. Kanban wygrywa
  • Elastyczność: rozumiemy, że niektórzy muszą wychodzić o 15, a inni lubią pracować wieczorem i rano się wyspać
  • Wygodę: pół firmy przyjeżdża na rowerze. Nie musisz pracować w garniturze, ale możesz przynieść kapcie
  • Kulturę i komfort pracy: pracujemy w niewielkich, kilkuosobowych pokojach. Każdy z nas na biurku ma 3 do 4 monitorów
  • Uczciwość: nie mamy nadgodzin. Systemowo. Płacimy za każdą przepracowaną minutę
  • Dobrą lokalizację: nasze biuro znajduje się w cichej i spokojnej okolicy willowej Mokotowa, 8 minut piechotą od metra Służew. Mamy własny parking dla zmotoryzowanych i miejsca na rowery
  • Konferencje: jeździmy na konferencje, organizujemy warsztaty – zarówno systemowe jak i agile'owe
  • Dla ciała: klub siłaczy, ligę piłkarzyków, ligę tenisa stołowego
  • Publikacje: regularnie publikujemy artykuły naukowe na dobrych konferencjach (USENIX FAST, Kalifornia, IBM SYSTOR, Izrael) i patenty w USA
  • Wiedzę w zasięgu czytnika: mamy całkiem pokaźną bibliotekę, ale jeśli potrzebujesz książki szybko możesz ją pobrać na jeden z kilku firmowych czytników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 9livesdata Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się