Logo Pracuj.pl

Software Engineer C/C++

Tronel Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
10 000–16 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
12 000–19 300
netto (+ VAT) / mies.
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Tronel Sp. z o.o.

Karola Bunscha 18

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

  • Git

Mile widziane

  • LTE

  • 5G

  • Embedded

  • RTOS

  • C#

  • .NET

  • TCP/UDP/IP

  • WPF

System operacyjny

O projekcie

Otwieramy rekrutację na nowe stanowiska w zespołach zajmujących się systemami symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej. Zapraszamy kandydatów zarówno z mniejszym jak i większym doświadczeniem komercyjnym.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • tworzenie oprogramowania dla systemów Windows i RTOS (VxWorks)
  • implementacja protokołów bezprzewodowych lub oprogramowania systemowego
  • analiza specyfikacji technicznych i nabywanie ekspertyzy w zakresie nowoczesnych protokołów telekomunikacyjnych
  • analiza problemów klientów i implementacja rozwiązań
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami
  • dla chętnych możliwe wyjazdy zagraniczne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
  • komercyjne doświadczenie zawodowe
  • znajomość języków C i C++
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym i wielowątkowym, znajomość mechanizmów synchronizacji
  • znajomość zagadnień embedded / RTOS
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne i diagnostyczne
  • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole

  • znajomość języka C# i doświadczenie w tworzeniu GUI (WPF, .NET forms)
  • znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej (3G, LTE, LTE-A, 5G)
  • doświadczenie z protokołami komunikacji przewodowej TCP/UDP/IP, IPv6
  • proaktywne podejście do pracy, samodzielność

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

3-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wzorce projektowe
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • testy integracyjne
  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę z nowoczesnymi technologiami
  • pogłębianie wiedzy o systemach wykorzystujących protokoły komunikacji bezprzewodowej
  • możliwość udziału w implementacji nowoczesnych standardów telekomunikacyjnych
  • atrakcyjne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • elastyczne zarządzanie czasem pracy, imprezy integracyjne, możliwość pracy zdalnej
  • pakiet relokacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna w formie wideokonferencji

3

Decyzja i oferta

Aktualne oferty pracodawcy
Nr referencyjny: SE/12

Software Engineer C/C++, Karola Bunscha 18, Dębniki, Kraków