Software Engineer C/C++

UBOT TECHNOLOGIES sp. z o.o.O firmie

8 000‐12 000 zł brutto / mies.

UBOT TECHNOLOGIES sp. z o.o.

Pustynna 11b

Kraków

UBOT TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Jesteśmy polską firmą, rozwijającą się tylko i wyłącznie w oparciu o własny kapitał. Specjalizujemy się w opracowywaniu zaawansowanych technologii druku 3D, stworzonych głównie dla przemysłu. Firma została założona w 2015 roku przez ludzi z kilkuletnim doświadczeniem w branży druku 3D. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem wielowątkowym
  • Dobra znajomość geometrii przestrzennej, wyobraźnia przestrzenna
  • Main Languages: C++(min. 14) z wykorzystaniem paradygmatu obiektowego, C, C#, Java
  • Script languages: Python, PHP, SQL, HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość zagadnień sieciowych oraz znajomość systemów wbudowanych
  • Znajomość formatów przestrzennych plików graficznych .stl
  • Orientacja na innowacje, efektywność i dotrzymywanie terminów
  • Umiejętności analityczne oraz kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji okienkowych w środowisku QT w języku C++, QML dla systemów windows/linux/android pod architekturę x64/arm.
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych (ARM), cross-compiling, Raspeberry pi, obsługa pinów z wykorzystaniem biblioteki wiringpi, komunikacja szeregowa
  • Minimum 2 lata doświadczenia

Główne zadania:

  • Projektowanie, programowanie, testowanie komponent potrzebnych do stworzenia desktopowej aplikacji typu slicer generującej pliki GCODE dla drukarek 3D
  • Rozwój aplikacji dla systemu wbudowanego sterującej drukarką 3D
  • Praca przy projekcie nowej technologii druku 3D FPD, innowacyjnej na skale światową
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Zachowanie bezpieczeństwa informacji poufnych firmy
  • Podział zadań:
    • 70% nowe funkcjonalności
    • 20% tworzenie dokumentacji
    • 10% utrzymanie istniejącej aplikacji sterującej drukarką

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 8000 – 12000 PLN
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ambitnym i innowacyjnym projekcie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawa
    i odpowiedzialna praca
  • Przyjazna atmosfera
  • Praca od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy