Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Engineer (middle/senior)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Dywizja Antal IT Services jest zespołem wąsko wyspecjalizowanych konsultantów realizujących projekty rekrutacyjne w branży IT. 30 doświadczonych konsultantów z sukcesem zamyka ponad 350 projektów rocznie. W skład Antal IT Services wchodzą trzy zespoły: IT Tech oraz IT Sales specjalizujące się w rekrutacjach stałych, a także IT Contracting, zajmujący się outsourcingiem specjalistów IT.

    Dla firmy, software house, która realizuje projekty dla swoich Klientów, głównie z Irlandii, ale także z Izraela oraz USA, poszukuję kandydatów na stanowisko Software Engineer (Java, Spring). Projekty greenfields, zawsze dotyczą wprowadzania nowych funkcjonalności lub poprowadzenia projektu od początku do końca; brak projektów maintenanceowych; projekty z obszaru telecoms oraz blockchain.

    Miejsce pracy: Kraków
    /97/01/2019/JO

    Zadania:

    • Rozwijanie modułów i funkcji produktów na poziomie przedsiębiorstwa
    • Analiza wymagań klientów, dostarczanie opinii i sugerowanie ulepszeń
    • Przejęcie na własność całego projektu, nie tylko własnych rezultatów
    • Praca na różnych warstwach rozwiązań komunikacyjnych (przy wsparciu współpracowników)
    • Interakcja z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu weryfikacji i poprawy funkcjonalności oprogramowania, niezawodności i wydajności

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Min 2 letnie doświadczenie/ min 5 letnie doświadczenie w obszarze telecoms, sieci lub rozwiązaniach cloud
    • Bardzo dobra wiedza w języku programowania: Java
    • Bardzo dobra znajomość GIT, Spring
    • Znajomość wzorców projektowych, np. Singleton
    • Umiejętność rozwiązywania problemów, logicznego myślenia
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Chęć współpracy w teamie

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z OpenStack, Kubernetes lub Docker
    • Wiedza z zakresu telecom: TMF framework, TOSCA, YANG/NETCONF, MEF LSO, SDN OpenFlow, ETSI NFV
    • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
    • Otwartość na podróże służbowe do Klientów

    Klient oferuje:

    • Możliwość pracy na projektach dla klientów z branży telco
    • Praca z nowoczesnymi technologiami
    • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna po okresie wdrożenia
    • Wspólna kultura biurowa i dzielenie się wiedzą
    • Możliwości certyfikacji dostosowane do Twoich potrzeb
    • Relaksująca atmosfera w pracy (a po pracy: grillowanie, przyjęcia biurowe i wspólne wędrówki)
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Zajęcia z j. angielskiego z Natvie Speakerem
    • Biuro przyjazne dla zwierząt, przestronne i dobrze urządzone
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl