Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Software Engineer, Python Developer - Computer Vision, Image Processing

ORTO ALGORYTMICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Prądnicka 12

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • OpenCV

  • Numpy

  • Scikit-Image

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie algorytmów przetwarzania obrazów z rezonansu magnetycznego (MRI).

  • Automatyzacja tworzenia modeli 3D na podstawie MRI.

  • Współpraca z zespołem rozwijającym aplikację webową.

  • Współpraca z zespołem symulacji Finite Element Method (FEM).

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętność programowania obiektowego w Pythonie i wykorzystujesz biblioteki typu OpenCV, Numpy, Scikit-Image.

  • Znasz podstawowe zagadnienia z dziedziny Computer Vision (klasyfikacja, detekcja, segmentacja).

  • Chcesz nauczyć się bibliotek do przetwarzania geometrii (np. pygalmesh, vtk, trimesh).

  • Samodzielnie prowadzisz research z zakresu rozwiązań Computer Vision.

  • Sprawnie znajdujesz rozwiązania i inspiracje w dostępnych publikacjach oraz jesteśw stanie dostosować je do napotkanych problemów.

Mile widziane

  • Interesujesz się inżynierią biomedyczną i znasz programy typu Mimics, 3DSlicer.

  • Masz doświadczenie z przetwarzaniem danych z DICOM.

  • Masz doświadczenie w pracy z bibliotekami do generacji modeli 3D do FEM.

  • Nie boisz się pracy z bash, PowerShell.

  • Umiesz integrować swoje rozwiązania Python w ramach większego systemu.

Szukamy Mida lub ambitnego Juniora, którzy pomogą nam rozwijać system wspomagający ortopedów w dopasowaniu protez dla pacjentów po amputacji nóg. Jeżeli lubisz czuć, że twoja praca czyni świat lepszym miejscem, masz dużo chęci do nauki i nie boisz się samodzielności, to idealnie trafiłeś. Jesteśmy niewielkim start-upem w Krakowie. Siedziba firmy będzie miała znaczenie przy wdrożeniu na początku, ale potem ważna będzie wartość jaką tworzysz, a nie gdzie to robisz.

Przewiń do profilu firmy