Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Software Engineer - Robotic

Fitech Sp. z o.o.O firmie

  • Cystersów 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fitech Sp. z o.o.

Cystersów 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bierzesz udział w projektach badawczych związanych z robotami przemysłowymi

  • tworzysz wysokopoziomowe oprogramowanie w C++ i Python do sterowania robotami przemysłowymi i automatyką

  • współpracujesz z inżynierami R&D w celu produktyzacji rozwiązań/projektów badawczych

  • całość wytworzonych rozwiązań testujesz w trakcie prototypowych wdrożeń w największej w Polsce fabryce elektroniki

Nasze wymagania

  • znasz w praktyce wysokopoziomowe języki programowania: C ++ lub Python (warunek konieczny)

  • łączysz kompetencje programistyczne z zainteresowaniami w obszarze robotyki

  • posiadasz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość ROS i ROS2

  • znasz Linuxa i systemy kontroli wersji

  • posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze automatyki, robotyki, informatyki, matematyki lub pokrewnych

  • lubisz się uczyć i zdobywać nowe kompetencje

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole

  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i kon-wenansów

  • miejsce pracy w centrum Krakowa z dobrym dojazdem komunikacją miejską.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Fitech to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją stanowisk robotyki i linii automatyki przemysłowej, a także dostarczająca rozwiązania dla testów in-circuit (ICT), funkcjonalnych (FCT), dedykowanego oprzyrządowania dla producentów urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań software dla produkcji. Fitech prowadzi prace badawcze dla Smart Factory realizując zagadnienia z obszaru Industrial IoT oraz Sztucznej Inteligencji.

Przewiń do profilu firmy