Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Engineer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    9LivesData Sp. z o.o. Sp. k.

    Specjalizujemy się w badaniach i rozwoju zaawansowanego oprogramowania. Kładziemy nacisk na bardzo wysoką jakość i niezawodność naszego oprogramowania. Realizujemy wyłącznie projekty innowacyjne w skali światowej.
    Więcej informacji – www.9livesdata.com

    Nasza firma ma płaską strukturę, w której każdy może wykazać się inicjatywą. Stosujemy zwinne
    techniki programowania, w naszym zespole jest kilku Agile Coachów i Scrum Masterów.
    Współpracujemy z zespołami i firmami w USA, Japonii, EU, oraz z laboratoriami badawczymi
    w Princeton, Cupertino i Heidelbergu. Regularnie publikujemy artykuły naukowe na wiodących
    konferencjach zagranicznych takich jak USENIX FAST. W ramach pracy jeździmy na konferencje
    i szkolenia po całym świecie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: SE-1217

    Opis stanowiska:

    • Poszukujemy projektantów - programistów do projektów, które realizujemy dla naszych partnerów w USA, Japonii i EU. Praca polega na projektowaniu i implementacji systemów klasy enterprise obejmujących szeroki zakres tematów: od systemów pamięci masowej poprzez systemy plików; systemy rozproszone oparte o Linux; systemy w chmurach aż do Big Data i Machine Learning.
    • Szeroki zakres projektów pozwala na poznanie różnych technologii oraz rozwój osobisty.
    • Praca w małym zespole, w ścisłej współpracy z partnerami. Dla chcących krótkookresowe wyjazdy do Doliny Krzemowej lub Japonii.

    Wymagania techniczne

    • Wyższe wykształcenie informatyczne,
    • Doświadczenie w programowaniu w co najmniej jednym z języków: C++, Java, Scala, Python,
    • Doświadczenie w tworzeniu niezawodnego, wydajnego i czytelnego kodu,
    • Znajomość metod i praktyk zapewnienia jakości,
    • Znajomość systemu Linux,
    • Znajomość programowania współbieżnego i rozproszonego.

    Pozostałe wymagania:

    • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • Dokładność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywność,
    • Innowacyjne a zarazem logiczne myślenie,
    • Samodzielność.

    Co oferujemy:

    • Rozwój: w sumie mamy setki lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania - chętnie się nim dzielimy na seminariach i podczas rozmów indywidualnych,
    • Stabilną pracę: średni czas pracy w naszym zespole to 46 m-cy,
    • Elastyczność: rozumiemy, że niektórzy muszą wychodzić o 15, a inni lubią pracować wieczorem i rano się wyspać,
    • Atmosferę: naprawdę wyjątkową i przyjazną,
    • Agile: mamy na pokładzie Agile Coachów i Scrum Masterów. Kanban wygrywa,
    • Wygodę: pół firmy przyjeżdża na rowerze. Nie musisz pracować w garniturze, ale możesz przynieść kapcie:)
    • Kulturę i komfort pracy: pracujemy w niewielkich, kilkuosobowych pokojach. Każdy z nas na biurku ma 3 do 4 monitorów,
    • Dobrą lokalizację: nasze biuro znajduje się w cichej i spokojnej okolicy willowej Mokotowa, 8 minut piechotą od metra Służew. Mamy własny parking dla zmotoryzowanych i miejsca na rowery,
    • Dla ciała: ściankę wspinaczkową, klub siłaczy, piłkę nożną, ligę piłkarzyków, ligę tenisa stołowego,
    • Publikacje: regularnie publikujemy artykuły naukowe na dobrych konferencjach i patenty w USA,
    • Wiedzę w zasięgu czytnika: mamy całkiem pokaźną bibliotekę, ale jeśli potrzebujesz książki szybko możesz ją pobrać na jeden z kilku firmowych czytników,
    • Konferencje i szkolenia: jeździmy na konferencje także w USA, organizujemy warsztaty – zarówno systemowe jak i agile'owe,
    • Podróże: zwiedzanie Kalifornii (i nie tylko) podczas delegacji :)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 9LivesData Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest 9LivesData Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.