Oferta pracy

  • Spring

  • JSON

  • XML

  • SQL

  • REST

  • Maven

  • Git

  • Docker

  • Junit

  • Mockito

  • Design Patterns

Mile widziane

  • Kafka

  • RabbitMQ

  • Mule ESB

  • WSO2

  • Kotlin

  • RedHat Fuse

  • AWS

  • Grafana

  • Kibana

  • Enterprise Integration Patterns

  • Apache Camel

System operacyjny

O projekcie

Zespół Integracji specjalizuje się w realizacji projektów, których celem jest zbudowanie stabilnej i bezpiecznej architektury integracyjnej IT. W projektach wykorzystuje znane i przetestowane w bojach rozwiązania.

Zespół pracuje stacjonarnie w naszych biurach we Wrocławiu i w Krakowie, a także w systemie pracy zdalnej. Obecnie składa się z około 30 osób (programistów, testerów, analityków, project managerów) i ciągle rośnie. Kluczowe technologie w jakich pracują to: Anypoint Platform (Mulesoft), WSO2, Apache Camel/RedHat and AWS. Zespół obsługuje klientów zarówno polskich jak i zagranicznych: m.in. Volkswagen Group Polska, TIM, Holding1, SwissRe, Onnibus, Murapol, Adamed.

Praca w Zespole Integracji to ciągłe doskonalenie się w obszarze rozwiązań integracyjnych – ze względu na mnogość projektów i stosunkowo krótki czas trwania, członkowie zespołu mają szansę zetknąć się z różnymi przypadkami architektonicznymi czy biznesowymi, szukać najlepszych rozwiązań, proponować i wdrażać swoje pomysły w życie. Stąd też duży nacisk na ciągły rozwój i dokształcanie się. Warto też wspomnieć, że w praktyce 95% czasu dedykowane jest pracy nad nowymi projektami, podczas gdy ich utrzymaniu zaledwie 5%.

Twój zakres obowiązków

  • integrowanie istniejących w organizacjach systemów IT z wykorzystaniem nowoczesnych silników i platform integracyjnych

  • tworzenie aplikacji bez warstwy frontowej, wspierających automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwach

  • rozwijanie komponentów porządkujących architekturę systemów

  • konfiguracja oraz wdrożenia rozwiązań zabezpieczających infrastrukturę IT, takich jak API Gateway

  • projektowanie nowych interfejsów wymiany danych

  • uczestniczenie w zespołowym R&D

Nasze wymagania

  • 1-5 lat doświadczenia w programowaniu w języku Java

  • znajomość frameworków Spring Boot, jUnit, Mockito

  • doświadczenie w pracy z REST API lub SOAP

  • znajomość JSON, JsonSchema lub XML, XSD

  • znajomość SQL i silników baz danych

  • doświadczenie w pracy z GIT

  • znajomość Maven lub Gradle

  • znajomość Dockera

  • znajomość podstawowych wzorców projektowych

  • otwartość na nowe rozwiązania

  • umiejętność pracy w zespole

  • język angielski na poziomie min. B2

  • doświadczenie w pracy z szynami usług np..Mule ESB, WSO2, RedHat Fuse lub znajomość jednej z bibliotek takich jak Apache Camel, Spring Integration

  • znajomość wzorców integracyjnych, zagadnień związanych z SOA lub mikroserwisami

  • znajomość RabbitMQ lub Kafka lub innych brokerów komunikatów ·

  • znajomość usług AWS w szczególności: ECS, S3, EC2, CloudWatch ·

  • doświadczenie w pracy z komponentami monitorującymi, takimi jak Grafana, Kibana itp.

Podział czasu pracy
95%

Nowe projekty

5%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zaufanie do ludzi

  • duży i realny wpływ na nasze projekty

  • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • nie robienie rzeczy bez sensu

  • kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy