Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WSO2

  • REST

  • PostgreSQL

  • XML

  • Postman

  • Git

  • ft

  • SoapUl

  • SOAP

  • SQL Server

Mile widziane

  • UML

  • BPMN

  • Angular JS

  • ETL

  • SVN

  • GIT

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za uszczegóławianie specyfikacji i integrację systemów informatycznych, opracowywanie standardów technologicznych, przygotowanie szacunków pracochłonności i koordynację prac zespołu programistycznego.

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego w integracji systemów informatycznych (Mulesoft, WSO2 lub inne)

  • Doświadczenie w pracy z technologiami Web Service (SOAP, REST)

  • Znajomość silników baz danych PostgreSQL, SQL Serwer

  • Chęć rozwoju zawodowego w dziedzinie integracji systemów IT w kierunku Architekta

  • Dobra znajomość SQL

  • Znajomość oprogramowania SoapUI, Postman

  • Znajomość notacji XML, JSON

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub kierunki pokrewne) lub studenci/-tki ostatnich lat

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenia w projektowaniu aplikacji o architekturze SOA

  • Znajomości narzędzi Enterprise Architect;

  • Znajomość notacji UML i BPMN

  • Doświadczenie w realizacji projektów opartych o rozwiązania AngularJS/ PostgresSQL;

  • Znajomość języka programowania Java lub .NET

  • Znajomość procesów ETL / ELT

  • Znajomość jednego z systemów kontroli wersji (SVN, GIT)

  • Prawo jazdy

  • Posiadanie certyfikatów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • do 10

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Udział w ciekawym, ambitnym projekcie IT

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Realny wpływ na realizowane projekty

  • Opiekę medyczną dla pracowników

  • Grupową ofertę ubezpieczeniową

  • Karty Medicover SPORT dla pracowników

  • Parking dla rowerów na terenie firmy

  • Parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy

  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach

  • Wycieczki zakładowe – zwiedzanie kraju i zagranicy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z Pracownikiem działu HR

2

poznajmy się-spotkanie online

3

weryfikacja umiejętności i doświadczenia

4

decyzja i informacja zwrotna

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.