Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Software Key Account Manager

Infonet Projekt SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami spółki

  • Pozyskiwanie nowych klientów i zamykanie transakcji

  • Budowanie bazy klientów

  • Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Doradztwo w zakresie oferowanego oprogramowania

  • Bieżąca współpraca z zespołem presales, działem marketingu oraz działem technicznym

Nasze wymagania

  • Samodzielność i aktywny styl pracy

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i networkingowe

  • Silna motywacja do podejmowania działań i osiągania wyników

  • Znajomość zakresu pracy działów IT w Przedsiębiorstwach oraz urzędach będzie mile widziana

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Prowadzenie działań biznesowych na produkcie rozpoznawalnym i docenianym w branży

  • Stabilne warunki zatrudnienia – zatrudnienie w formie preferowanej przez kandydata – umowa o pracę/B2B

  • Ciągły rozwój

  • Pracę w zgranym zespole pasjonatów nowoczesnych technologii

  • Super przyjazną atmosferę w pracy

  • Kompleksowe szkolenie produktowe oraz wsparcie organizacji w realizowanych zadaniach

  • Sedykowany zestaw narzędzi pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjny system motywacyjny

Infonet Projekt SA

Wierzymy, że tylko świetny zespół pasjonatów gwarantuje ciągły rozwój biznesu. Dlatego poszukujemy kreatywnych, ambitnych i konsekwentnych osób, które dołączą do nas i będą aktywnie wspierać rozwój oprogramowania.

Czym jest ITManager?

ITManager to oprogramowanie, stworzone z myślą o przyszłości ITSM. Wdrażamy nasze elastyczne rozwiązania, specjalizując się w ofercie dostosowanej do rosnących potrzeb klientów. Zaufało nam już ponad 1200 instytucji, pracujemy z liderami rynku, takimi jak: PAP, Emitel, GIODO, Olimp Laboratories, NFZ, Agata Meble, Metro Warszawskie, Uniwersytet Łódzki.

Otrzymaliśmy nagrodę w konkursie Produkt Roku wydawnictwa Presscom.

Więcej informacji na.: www.it-man.pl

Przewiń do profilu firmy