Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Software .NET Deweloper

M2M Team Sp. z o.o.

Robotnicza 11/13

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • Windows Services

  • GUI

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, rozwijanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań dedykowanych do obliczeń, wizualizacji i przetwarzania danych inżynierskich

  • Praca nad autorskimi produktami firmowymi

  • Współpraca z partnerami biznesowymi, projektantami, inżynierami

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe (magister/Inżynier) w dziedzinie informatyki, fizyki, matematyki lub pokrewnych

  • Znajomość I doświadczenie w zakresie: MS Visual Studio, C#, ASP.net MVC 5, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap, SQL, Entity Framework (możliwość douczenia), WPF, UWP

  • Znajomość podstaw baz danych MS SQL Server

  • Umiejętność programowania Windows Services i GUI

  • Umiejętność nieszablonowego myślenia oraz wykorzystywania zdobytej wiedzy do rozwiązywania założonych problemów technicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B

  • Ambitne wyzwania zawodowe oraz dużą samodzielność w działaniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w projektach międzynarodowych

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów nowych technologii

  • Możliwość długoterminowej pracy w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – laptop, telefon

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą w branży technologicznej. Tworzymy rozwiązania dla branży krwiodawstwa oraz branży medycznej. Wdrażamy unikalne w skali światowej rozwiązania związane z automatyką w bardzo niskich temperaturach.

Przewiń do profilu firmy