Oferta pracy

Software Product Manager

Senetic S.A.

  • Kościuszki 227, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Kościuszki 227

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics

  • VMware, Veeam, Veritas, Security

O projekcie

Dlaczego poszukujemy osoby na to stanowisko?

Nasz dział software rozwija skrzydła! Dlatego poszukujemy osoby do rozwoju linii produktów typu software, aby wzmocnić działania i zarządzanie w tym obszarze.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i opiekę nad powierzonymi markami

  • Realizacje strategii rozwoju produktów

  • Nawiązywanie relacji z producentami i dystrybutorami

  • Planowanie i koordynowanie akcji marketingowych we współpracy z działem marketingu

  • Współpracę z działem handlowym w celu osiągnięcia założonego wyniku sprzedaży

  • Współpracę z inżynierami odpowiedzialnymi za wdrożenia

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Negocjacje z dostawcami cen i warunków specjalnych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Product Manager

  • Doświadczenia w branży IT

  • Doświadczenie w produktach Software takich jak: VMware, Veeam, Veritas, Security, Microsoft będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomości w stopniu bardzo dobrym języka angielskiego

  • Samodzielności i wewnętrznej silnej motywacji do realizacji postawionych celów biznesowych oraz rozwoju powierzonej linii produktowej.

  • Nastawienie na pracę zespołową.

To oferujemy

  • Współpraca z wiodącymi producentami oprogramowania

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

  • Możliwość kreowania oferty o zasięgu globalnym

  • Praca o charakterze hybrydowym

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora IT i możliwość udziału w projektach promowanych na skalę światową

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy – jasne, przejrzyste zasady)

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole nastawionym na wspólny cel

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zapomnij o rutynie, pracuj tak, jak lubisz!

Dzisiaj, kiedy rzeczywistość kształtowana jest na nowo, chcemy dać Ci poczucie stabilności zawodowej połączone z możliwością rozwoju. Jeżeli właśnie to jest dla Ciebie ważne, cieszymy się, że trafiłeś na nasze ogłoszenie.

#Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT. Oferujemy najlepsze na rynku oprogramowanie, narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz rozwiązania chmurowe. Od 2009 roku nieustannie rozszerzamy obszar działania, pozyskując coraz to większe grono zadowolonych partnerów biznesowych na całym świecie.

Senetic to:

27 Spółek na całym świecie,

151 krajów objętych sprzedażą,

70 tys. produktów w ofercie.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas bliżej ! Dowiedz się więcej o naszej firmie i naszych zespołach