Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Software Quality Assurance Engineer [rekrutacja prowadzona online]

Hays PolandO firmie

120‐137 zł brutto / godz.
Rekrutacja zdalna

  • Gdansk

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Software Quality Assurance Engineer

Numer ref.: 1136587

Zadania:

  • Współpraca z technicznymi i nietechnicznymi członkami zespołu, takimi jak menedżerowie produktu, kierownicy projektu, deweloperzy oprogramowania oraz obsługą klienta
  • Tworzenie, utrzymywanie i przeprowadzanie testów systemu - zarówno ręcznie, jak i automatycznie
  • Wykrywanie usterek i tworzenie raportów o błędach i skuteczne monitorowanie
  • Doradzanie zespołowi w najważniejszych kwestiach dotyczących jakości produktu
  • Aktualizowanie systemu zapewniania jakości o odpowiednie dane i konfiguracje, aby zapewnić skuteczny zasięg testu

Wymagania:

  • Umiejętność współpracy z twórcami oprogramowania i szczegółowego omawiania problemów technicznych
  • Szczegółowa wiedza i doświadczenie w pracy z usługami internetowymi i interfejsami API RESTFUL
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Praktyczna znajomość narzędzi do testowania wydajności i obciążenia
  • Znajomość Amazon Web Services
  • Znajomość rozwoju Agile / Scrum
  • Znajomość systemów kontroli źródła i CD / CI, takich jak Git i Jenkins

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Ogłoszenie archiwalne