Oferta pracy

Software Quality Assurance Engineer

BURY Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena jakości oprogramowania w projekcie według określonych standardów

  • Weryfikacja środków zapewnienia jakości zgodnie z wymaganiami klienta oraz standardami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Przegląd produktów pracy oprogramowania tworzonych przez zespół projektowy

  • Terminowa identyfikacja potencjalnych odchyleń w procesie rozwoju lub produktach pracy i inicjowanie działań naprawczych z członkami zespołu projektowego

  • Tworzenie raportów dotyczących jakości oprogramowania i doskonalenia procesów oprogramowania

  • Udział w regularnych połączeniach konferencyjnych z klientem

  • Wspieranie właścicieli procesów w celu poprawy standardów w organizacji

  • Pomiar, monitorowanie, analiza i raportowanie wskaźników procesowych

  • Udział w procesie analizy możliwości wykonania

  • Udział w procesie analizy ryzyka dla SW (np. FMEA)

  • Udział w przeglądach projektowych

  • Udział w audytach klienta

  • Udział w procesie Lessons learned

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany tytuł inżyniera)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość procesów i metod zapewnienia jakości oprogramowania

  • Znajomość narzędzi i metod używanych w cyklu życia oprogramowania

  • Znajomość standardów i dobrych praktyk w zakresie technik programowania

  • Znajomość programów Office (min. Woed, Excel, Power Point) pozwalająca na skuteczną i efektywną realizację zadań

  • Znajomość wymagań Standardów Zarządzania Jakością wg. IATF 16949

  • Znajomość wymagań Automotive SPICE

  • Znajomość wymagań bezpieczeństwa funkcjonalnego (ISO 26262)

  • Znajomość specyficznych wymagań klientów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność działania pod presją czasu

  • Terminowość w realizacji zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego/niemieckiego, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kino

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 10.07.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy