Oferta pracy

Software Quality Engineer

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Do centrum R&D jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Software Quality Engineer.

Software Quality EngineerNumer ref.: /34/03/2021/PB/64697

zadania

  • tworzenie od podstaw środowiska automatyzacji testów dla zespołów
  • identyfikacja nowych możliwości automatyzacji testów
  • przygotowywanie i wykonywanie planów testów przy użyciu oprogramowania i sprzętu
  • projektowanie, opracowywanie, wykonywanie i utrzymywanie testów automatycznych
  • tworzenie przypadków testowych i raportów z testów
  • monitorowanie i ocena proces testowy przyjętego przez zespół i zgłaszanie wszelkich nieefektywności
  • udział w ustalaniu procesów testowych zarówno w zespole, jak i w dziale
  • projektowanie, kodowanie i ulepszanie architektury testów i skryptów testowych
  • raportowanie wyników testów i aktualizowanie dokumentacji testów
  • bieżące konsultacje z inżynierami oprogramowania w zakresie rozwiązywania problemów
  • egzekwowanie najlepszych praktyk wpływających na jakość oprogramowania i automatyzację testów
  • uczestnictwo w przeprowadzaniu testów integracyjnych (w tym połączenia z chmurą)

oczekujemy

  • co najmniej 3 lat doświadczenia zawodowego w testowaniu i automatyzacji testów produktów wraz z integracją software i hardware
  • doświadczenia zakresie automatyzacji, symulacji i frameworków testów (atutem będzie ISTQB lub równorzędny certyfikat)
  • doświadczenia w programowaniu (języki OOP, np. Python / Java / inne)
  • znajomość Git
  • zrozumienia podejść do testowania i metodologii stosowanych w architekturach modułowych, w tym zarówno w sprzęcie, jak i oprogramowaniu
  • doświadczenie we wspieraniu działań związanych z testowaniem / integracją / wdrażaniem / rozwiązywaniem problemów systemu
  • znajomość obszarów: Linux, CAN, Ethernet, LIN, komunikacja Bluetooth
  • podstawowe umiejętności manualne w zakresie obsługi sprzętu elektronicznego
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • proaktywnej postawy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

oferujemy

  • pracę, w której realnie będziesz mieć wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • wszystkie niezbędne narzędzia
  • bogaty pakiet świadczeń (w tym prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie Karty Multisport, ubezpieczenie medyczne i na życie itp.)
  • atmosferę zbudowaną na zaufaniu, wsparciu i wzajemnym szacunku
  • możliwości międzynarodowego rozwoju
  • umowę o pracę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne