Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Software Sales Manager/ Business Development Manager

Infomex Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych projektów

  • Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań, przygotowywaniem materiałów informacyjnych, ofert handlowych oraz prowadzeniem prezentacji

  • Współpraca z pracownikami Działu Produkcji Oprogramowania odpowiedzialnymi za realizację projektów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży oprogramowania dedykowanego, tj. pisanego „pod potrzeby klienta”

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług IT na rynkach zagranicznych

  • Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego

  • Znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem biznesowym, tj. znajomość rozwiązań softwareowych, w szczególności systemów klasy B2B/B2C, ERP, metodyki SCRUM, przygotowania koncepcji oferowanego rozwiązania.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub UOP) oraz system premiowy

  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zgrany zespół i doskonałą atmosferę

  • Wsparcie pionu technicznego i call center

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Infomex Sp. z o.o.

Poszukujemy doświadczonego Software Sales Managera, który pomoże zbudować proces sprzedaży usług softwareowych na rynkach zagranicznych jak również będzie rozwijał projekty realizowane w Polsce. Poszukujemy osoby samodzielnej i silnie zmotywowanej do realizacji wyznaczonego celu, która pracuje z pasją oraz zaangażowaniem.

Posiadamy ponad 25-cio letnie doświadczenie w branży, blisko 95% realizowanych przez nas projektów to oprogramowanie dedykowane. Dysponujemy 30-to osobowym zespołem programistów pracujących zgodnie z metodyką SCRUM, rozwiązania tworzymy w oparciu o własne Data Center oraz platformę chmurową: https://infomex.pl

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenia prosimy kierować z dopiskiem "Software Sales manager - (lokalizacja )".