Oferta pracy

Software Test Automation Engineer (Automotive)

DRÄXLMAIER

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Python

  • JavaScript

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad automatyzacją testów oprogramowania w branży motoryzacyjnej

  • Przygotowywanie scenariuszy i sekwencji testowych

  • Programowanie skryptów wspierających testowanie

  • Analizowanie wyników, definiowanie i wdrażanie działań korygujących

  • Codzienna współpraca z zespołem w Gliwicach i Monachium

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność tworzenia oprogramowania w języku Python i/lub Java Script

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w programowaniu w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość narzędzi typu Jira i Git

  • Rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność, punktualność

  • Biegła znajomość języka niemieckiego wystarczająca do pracy przy projektach zagranicznych (znajomość języka angielskiego mile widziana)

  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie branży motoryzacyjnej, która:

  • Jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

  • Zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

  • Stawia na rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

  • Pozwala na elastyczny czas pracy, promując work-life balance

  • Tworzy przyjazne środowisko pracy (ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

  • Daje dostęp do MyBenefit, Luxmed i Multisport

  • Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Prześlij nam CV w języku niemieckim!

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Martyna Jarczok

Numer telefonu: +48324283727

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy