Software Test Engineer

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 2019-08-06
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2019-09-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lokalizacja: praca zdalna 100%

    TWOJE OBOWIĄZKI

    • Testowanie oprogramowania dla kart elektroniki, które zarządzają energią
      elektryczną w pociągach i tramwajach
    • Tworzenie automatycznych scenariuszy testowych z wykorzystaniem
      narzędzia TestStand
    • Analiza otrzymanych raportów (przebieg testu, analiza wartości napięć,
      prądów, stanów logicznych, maszyn stanów)
    • Zdalna obsługa symulatora warunków panujących na pociągu
    • Przygotowywanie dokumentacji (planowanie testów, opis procedur testowych, raporty) za pomocą pakietu Office i LaTEX
    linia

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wiedza z zakresu pomiarów elektroniki, analizy schematów oraz wykresów wielkości elektrycznych
    • Znajomość teorii sygnałów
    • Znajomość podstaw programowania
    • Mile widziana znajomość narzędzi TestStand i LabVIEW
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    linia

    OFERUJEMY:

    • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
    • Udział w międzynarodowych projektach
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
    • Udogodnienia dla rowerzystów
    • Przyjazną atmosferę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę MultiSport
    linia
    Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę za pomocą przycisku: