Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Software Test Engineer

TECH STEROWNIKI

  • Wieprz (pow. wadowicki)

    Wieprz (pow. wadowicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Cypress

  • Browserstack

  • JavaScript

Mile widziane

  • Apium

  • Detox

  • WebdriverIO

  • Allure Reporter

  • Azure TestPlan

  • Azure DevOps

  • CI/CD

  • React.js

Twój zakres obowiązków

  • Ciągłe wdrażanie i udoskonalanie testów automatycznych E2E

  • Raportowanie bugów w jasny i usystematyzowany sposób

  • Pisanie scenariuszy testowych

  • Ulepszanie procedur związanych z testowaniem

  • Zespołowe opracowywanie architektury i implementacja rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność programowania pod kątem pisania testów w JavaScript

  • Doświadczenie w testach automatycznych do web aplikacji i aplikacji mobilnych

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji

  • Gotowość i chęć nauki

  • Komunikatywność

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Kreatywność

  • Doświadczenie w React , Apium, Detox, WebdriverIO, Allure Reporter lub preferowany Azure TestPlan.

  • Umiejętność konfiguracji pipeline w Azure DevOps

  • Doświadczenie w projektach IoT

  • Doświadczenie w pracy z architekturą opartą o mikrousługi

  • Doświadczenie w tworzeniu test planu i dashbordu

  • Doświadczenie z CI/CD

  • Wiedza domenowa ze Smart Home

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne

    To oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Umowa o pracę lub B2B

    • Możliwość pracy zdalnej

    • Ciekawe projekty z obszaru Smart Home

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

    • Benefity

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce oraz działa na wielu rynkach zagranicznych. Jedną z najbardziej rozwijających się grup produktów są urządzenia do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty naszej firmy pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

    Przewiń do profilu firmy

    Opis stanowiska

    Do naszego projektu związanego z rozwojem aplikacji webowych i mobile dla urządzeń typu Smart Home (IoT) poszukujemy Software Test Engineera który jest doświadczony i entuzjastycznie nastawiony do JavaScript. Osoba na tym stanowisku powinna samodzielnie pisać testy automatyczne, pisać dobrze przemyślane testy, rozwiązywać problemy, prezentować wiedzę i doświadczenie w zakresie nowoczesnych frameworków, bibliotek i najlepszych praktyk testowania.