Oferta pracy

Software Tester

DRÄXLMAIER

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • vTsystem

  • vTestStudio

  • Canoe

  • winldea

  • Tessy

  • PTC Integrity

  • Eclipse

  • Visual Studio Code

  • C

  • Python

  • CAPL

System operacyjny

O projekcie

Aktualnie poszukujemy specjalistów do działu Rozwoju w Gliwicach. Szukamy ludzi otwartych, zaangażowanych, którzy z entuzjazmem podejmą się wyzwania jakie stawia praca z markami Premium.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja przypadków testowych

  • Wspieranie automatyzacji testów

  • Zarządzanie środowiskiem testowym

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji testowej

  • Dbałość o jakość procesu testowego

  • Dbałość o jakość oprogramowania wbudowanego w samochodach klasy Premium

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania

  • Znasz podstawy programowania

  • Komunikujesz się w języku angielskim

  • Lubisz szukać nowych rozwiązań

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki

To oferujemy

  • Praca w firmie, która jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

  • Firma, która zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

  • Rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

  • Elastyczny czas pracy, promując work-life balance

  • Przyjazne środowisko pracy (ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

  • Dostęp do MyBenefit, Luxmed i Multisport

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Patrycja Kurzeja

Numer telefonu: +48324283419

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy