Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Software tester

ENCJA.COM S.A.O firmie

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Ceglana 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ENCJA.COM S.A.

Ceglana 4

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja scenariuszy testowych dla modułów aplikacji

  • Rozwój i utrzymywanie testów automatycznych API oraz GUI

  • Testy integracji systemów

  • Testy manualne

  • Raportowanie błędów

  • Współpraca z testerami, programistami, administratorami, zespołem UX

  • Dokumentowanie testów i udział w tworzeniu dokumentacji projektowej

  • Analizowanie przypadków użycia systemu pod kątem poprawności działania

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość systemu Linux Debian

  • Podstawowa znajomość SQL (MySQL)

  • Podstawowa znajomość technologii konteneryzacji (Docker)

  • Znajomość konfiguracji serwerów aplikacyjnych (Apache2, nginx)

  • Znajomość systemów monitorowania (Zabbix)

  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT

Mile widziane

  • Znajomość frameworka Cypress

  • Podstawowa znajomość języka TypeScript/JavaScript

  • Znajomość Postmana na poziomie minimum dobrym

  • Praktyczna znajomość systemu Linux

  • Znajomość narzędzia CI (np. Jenkins)

  • Praktyczna znajomość technik testowania systemów i aplikacji potwierdzona min. rocznym doświadczeniem

  • Podstawowa znajomość baz danych

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych

  • Znajomość procesu powstawania oprogramowania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Chęć rozwoju i nastawienie na jakość

To oferujemy

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość

  • Pracę nad produktem w innowacyjnej firmie technologii marketingowych

  • Pracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki na całym świecie

  • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Komfortowe biuro z klimą, open space z własnym biurkiem i dobrą muzyką

  • Płaską strukturę zarządzania

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie, umowę o pracę/zlecenie/B2B

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Basen

  • Udział w konferencjach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędzia pracy notebook + monitor

  • Dobrą kawę, herbatę, inne napoje i przekąski

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskująca nowe. iPresso to także doświadczenie, know-how, szkolenia, integracje systemów i rozwój dedykowanych komponentów. iPresso to wykwalifikowana kadra profesjonalistów i ekspertów rozwijająca z wielką pasją najnowocześniejszą technologię Marketing Automation (więcej: https://ipresso.com).

Przewiń do profilu firmy