Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Software Tester

Vasco Electronics sp. z o.o. S.K.A.O firmie

umowa o pracę
3 400‐4 130 zł brutto / mies.
umowa zlecenie
2 800‐3 500 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000‐5 500 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Radziwiłłowska 12, Kraków, Krakowska 23, Krzeszowice

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android

  • Java

  • Kotlin

  • Ruby on Rails

  • REST

  • Unix Shell

  • Jenkins

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Manualne testy aplikacji webowych i mobilnych

  • Planowanie i tworzenie nowych scenariuszy testowych

  • Raportowanie błędów

  • Proponowanie nowych rozwiązań i udział w rozwoju produktu

  • Współpraca i kontakt z developerami, projektantami, product ownerem

  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, poczucie humoru

  • Kreatywność, samodzielność i efektywne zarządzanie swoim czasem

  • Inicjatywa, podzielność uwagi i dokładność

  • Umiejętność korzystania z narzędzi (JIRA, Git, Jenkins, Appium, Android Studio, IntelliJ IDEA)

  • Znajomość systemu Android

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4-9

To oferujemy

  • Niezbędne do rozpoczęcia pracy szkolenia (obsługa narzędzi, metodologia scrum)

  • Pracę w zespole ekspertów z obszaru projektowania aplikacji i programowania

  • Dużo samodzielności i możliwości bardzo szybkiego rozwinięcia swoich umiejętności

  • Przyjazną atmosferę w sympatycznym zespole

  • Regularną ewaluację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Vasco Electronics sp. z o.o. S.K.A.

Firma Vasco Electronics istnieje od 2008 roku, w 2012 roku rozwinęła nowy profil działalności, tj. programowanie i produkcja innowacyjnych internetowych translatorów elektronicznych zbudowanych od podstaw w oparciu o sprzęt z systemem operacyjnym Android.

Od tego czasu stale poszerza swoją ofertę, nie tylko o produkty o tematyce językowej (Vasco Translator, Vasco Dictionary), ale także urządzenia wyposażone w oprogramowanie niezbędne dla naszych podróżujących klientów: Vasco Traveler, Vasco Guide, Vasco Navigator i inne.

Nasze doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, a także wyjątkowa umiejętność wytwarzania specjalistycznych urządzeń mobilnych w małych i średnich partiach, pozwalają nam otworzyć na świat ofertę Vasco Electronics, jako unikalnego połączenia producenta oprogramowania i wytwórcy urządzeń mobilnych.

Przewiń do profilu firmy