Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Tester

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Optimo Development Sp. z o.o.

    Firma z branży elektronicznych systemów płatności z siedzibą w Łodzi oraz siedzibą spółki macierzystej na Malcie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    OBOWIĄZKI:

    • Testowanie aplikacji serwerowych oraz webowych
    • Przygotowanie oraz utrzymanie scenariuszy/przypadków testowych
    • Wykonywanie testów manualnych oraz raportowanie wyników
    • Automatyzacja testow API i UI
    • Współpraca z testerami, programistami, wsparciem technicznym

    WYMAGANIA:

    • Ogólna wiedza na temat testowania oprogramowania.
    • Doświadczenie w testowaniu aplikacji serwerowych i/lub webowych.
    • Zaawansowana znajomość systemu Linux
    • Umiejętność programowania, pozwalająca na pisanie testów automatycznych oraz narzędzi do testowania
    • Znajomość frameworków testowych (mocha, chai, jasmin, chakram, Jest)
    • Znajomość technologii: JavaScript, TypeScript.

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów UI (cypress, Jest+puppeteer)
    • Znajomość narzędzi wspierających testowanie (Jira, Test Manager, Developers Tools, itp.)
    • Znajomość systemów kontrolii wersji (git, mercurial)

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość frameworkow webowych (Node, react, webpack)
    • Znajomość zagadnień komunikacji sieciowej (TCP/IP, WebSockets, socket.io itp.)

    OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Różnorodność zadań, międzynarodowe środowisko pracy
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • Bogaty pakiet benefitów, takich jak: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, a ponadto codzienne rano kanapki oraz owoce i napoje na koszt firmy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    Aby wziąć udział w naszej rekrutacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat administratora danych osobowych oraz przysługujących Ci praw dotyczących ochrony Twoich danych osobowych, które znajdziesz na naszej stronie: www.optimodevelopment.com , a następnie o zamieszczenie pod Twoim CV następującej klauzuli:

    “Na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Optimo Development Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Piotrkowska 280a, 93 – 034 Łódź, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, Wydział XX Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562542, NIP 7252088765, REGON 36177804000000 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

    Jeśli chcesz wziąć udział w naszych przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:

    Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Optimo Development Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Piotrkowska 280a, 93 – 034 Łódź, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, Wydział XX Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562542, NIP 7252088765, REGON 36177804000000 w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Moja zgoda jest ważna do odwołania”.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.