Oferta pracy

co to?

Software Tester

ZORTRAX SAO firmie

  • Lubelska 34, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZORTRAX SA

Lubelska 34

Olsztyn

Technologie, których używamy

Wymagane

  • scrum

Mile widziane

  • C#

  • C

  • C++

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu procedur testowych i planowaniu faz testów

  • Opracowywanie konceptu testowania nowych urządzeń

  • Analiza wymagań technicznych

  • Tworzenie przypadków testowych

  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych oprogramowania

  • Wykonywanie i ocena wydruków testowych

  • Tworzenie dokumentacji testowej

  • Raportowanie i analiza wyników testów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji desktopowych

  • Dobra znajomość metodologii, narzędzi i procesów testowania

  • Umiejętność analizy wyników testów

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów

  • Umiejętność pisania testów automatycznych w dowolnym obiektowym języku programowania

  • Doświadczenie w pracy w metodologii tworzenia oprogramowania Agile/Scrum

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność, zaangażowanie, gotowość do podejmowania wyzwań, chęć rozwoju

  • Umiejętność programowania na poziomie zaawansowanym w języku C#, C++ lub Java

  • Dobra znajomość JavaScript, HTML, CSS

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Doświadczenie w druku 3D

  • Znajomość innych programów do druku 3D

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • graphic designer

To oferujemy

  • Stabilną i interesująca pracę w przyjaznym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wpływ na rozwój organizacji

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

ZORTRAX SA

Dołącz do najlepszych!

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce pracuje ponad 100 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraksa.

Rekrutujemy stacjonarnie oraz zdalnie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przewiń do profilu firmy