Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Software Tester

Volven ASO firmie

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

Mile widziane

  • MySQL

  • Docker

  • Jenkins

O projekcie

Praca zdalna dla europejskiej firmy z branży fintech specjalizującej się w algorytmicznym tradingu oraz kryptowalutach.

Rozpoczęcie pracy: ASAP

Twój zakres obowiązków

  • testowanie nowych oraz istniejących funkcjonalności w systemie tradingowym

  • zgłaszanie nowych błędów oraz sprawdzanie już poprawionych przy użyciu oprogramowania JIRA

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania

  • dobra znajomość oprogramowania do raportowania błędów JIRA lub podobnego

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. na poziomie B2)

  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne (umiejętność pracy w zespole)

  • podejście "nie ma rzeczy niemożliwych" przy rozwiązywaniu problemów

  • gotowość do pracy powyżej 8 godzin dziennie (gdy zajdzie taka potrzeba np. zbliżający się deadline)

  • znajomość MySQL, Docker, Jenkins

  • doświadczenie przy tworzenia automatycznych testów jednostkowych oraz integracyjnych

  • wiedza i doświadczenie z zakresu finansów, systemów tradingowych, kryptowalut, mechanizmów działania rynków finansowych

  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-9

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (UoP: 8000 - 12000 PLN brutto/m-c, B2B: 9000 - 14000 PLN netto/m-c)

  • bonus wypłacany na koniec roku w przypadku gdy wszystkie planowane cele zostaną spełnione

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna

2

Wykonanie testu / zadania

3

Decyzja o wyborze kandydata + finalne negocjacje

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku angielskim.