Oferta pracy

co to?

Software Tester

ITIS Sp. z o.o.O firmie

  • Sternicza 70, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ITIS Sp. z o.o.

Sternicza 70

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • XML

  • QA/QC

  • TFS

  • Jira

  • Bugzilla

Mile widziane

  • ISTQB Foundation Level

  • ISTQB Advanced Level

  • SoapUI

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zakresu testowanego rozwiązania

  • Tworzenie przypadków testowych

  • Przygotowywanie danych testowych

  • Realizacja testów funkcjonalnych oprogramowania

  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów

  • Weryfikacja zasadności zgłoszeń Klienta dotyczących funkcjonalności oferowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (względnie ostatnie lata studiów)

  • Min. 2 lat doświadczenie komercyjnego w roli Testera

  • Znajomość teorii testowania oprogramowania

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych

  • Doświadczenie w przygotowywaniu planów testów i scenariuszy testowych

  • Podstawowa znajomość języka SQL oraz standardów XML

  • Chęci długofalowego rozwoju w obszarze QA/QC

  • Znajomość MS Office

  • Znajomość TFS, Jira, Bugzilla

  • Znajomośćci języka angielskiego

  • Certyfikat ISTQB Foundation Level lub ISTQB Advanced Level

  • Praktyczne umiejętności w zakresie programowania lub automatyzacji testów

  • Znajomość SoapUI i doświadczenie w testach API

  • Znajomość terminologii ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • Indywidualną ścieżkę kariery

  • Komfortowe i profesjonalne środowisko pracy (na co dzień wykorzystujemy nowoczesne metodyki, narzędzia, technologie)

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w otoczeniu osób o wysokich kompetencjach

  • Szkolenia, certyfikaty Microsoft

  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy