Oferta pracy

Software Tester

VMLY&RO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w spotkaniach zespołu projektowego,

  • projektowanie scenariuszy testów oraz przypadków testowych na podstawie analizy wymagań/przypadków użycia

  • przeprowadzenie funkcjonalnych testów manualnych

  • wykrywanie, analiza i raportowanie błędów zidentyfikowanych podczas testów

  • przygotowywanie danych testowych, scenariuszy, tworzenie i utrzymanie planów testów

  • udział w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji funkcjonalnej produktu

  • ścisła współpraca z innymi zespołami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze wykonywania manualnych testów stron/serwisów/systemów/aplikacji

  • znajomość standardów dotyczących jakości oprogramowania

  • Umiejętność przeprowadzania funkcjonalnych i niefunkcjonalnych testów manualnych

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji testowej (przypadki, scenariusze testowe, raporty z testów, itp.)

  • Umiejętność Identyfikowania, raportowania i śledzenia błędów

  • Znajomość narzędzi wspierających testowanie

  • Umiejętności analityczne

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca tworzenie dokumentacji oraz komunikację

  • Doświadczenie w raportowaniu błędów z wykorzystaniem narzędzi bug trackingowych takich jak Jira lub Redmine

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB Foundation Level

  • Znajomość zagadnień związanych z regułami i procesami w SDLC

  • Podstawowa znajomość html + css

  • Znajomość Fiddler/Postman, doświadczenie w testach API

  • Znajomość JMeter, doświadczenie w tworzeniu testów wydajnościowych

  • Doświadczenie w projektach e-commerce

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

  • Znajomość języków programowania (preferowana Java)

  • Wiedza z obszaru automatyzacji testów

  • Znajomość zagadnień CI

  • Znajomość SQL

To oferujemy

  • Pracę w firmie mającej pozycję lidera w swojej branży

  • Ciekawe projekty dla największych światowych marek

  • Wsparcie indywidualnego rozwoju pracownika

  • Partnerską atmosferę pracy oraz otwartą komunikację na linii pracownik przełożony

  • Nowoczesne narzędzia organizacji pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji

  • Dodatkowe benefity w tym prywatną opiekę zdrowotną

  • Możliwość 100% pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • lekcje z j. angielskiego

  • „sprzęt jaki lubisz”

Co Cię czeka dalej?:

  • Jeśli Twoja kandydatura pasuje do naszego stanowiska rekruter umówi się z Tobą na rozmowę telefoniczną

  • W ciągu tygodnia odezwiemy się z feedbackiem lub zaprosimy Cię na rozmowę online z Managerem

  • Decyzja o zatrudnieniu zapadnie w ciągu 5-10 dni