Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Tester

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

SeaChange Polska, Warszawa

SeaChange International (Nasdaq: SEAC), z siedzibą w USA, jest kluczowym dostawcą produktów i usług telewizji cyfrowej dla największych na świecie operatorów telewizji kablowych, firm telekomunikacyjnych, nadawców telewizyjnych i firm multimedialnych. Rozwiązania SeaChange ułatwiają agregację, licencjonowanie i dystrybucję treści wideo oraz reklam telewizyjnych, a także pozwalają na sprawne zarządzanie prawami autorskimi, emisją i dystrybucją.

Mamy ponad 23 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań na rynku płatnej telewizji. Dostarczamy oprogramowanie ponad 100 operatorom telewizyjnym, zapewniające wysoką wydajność, niezawodność i skalowalność. Z naszych produktów korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. Byliśmy wielokrotnie nagradzani, m.in. zdobyliśmy trzy nagrody Emmy.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.schange.com

SeaChange Polska Sp. o.o. tworzy rozwiązania w zakresie User Experience na urządzenia mobilne, OTT, SmartTV, dekodery oraz systemy Back office, wdrażane przez operatorów płatnej telewizji na całym świecie.

Nasz warszawski zespół inżynierów jest częścią międzynarodowego zespołu, zajmującego się tworzeniem, wdrażaniem i utrzymaniem oprogramowania zgodnie z praktykami udoskonalanymi od ponad 20 lat.

Pracujemy w małych, niezależnych zespołach, zgodnie z metodyką SCRUM. Praktykujemy code review, Continuous Integration oraz DevOps. Dbamy o wysokie pokrycie testów, wysokiej jakości dokumentację oraz zweryfikowane rozwiązania architektoniczne.

Na co dzień pracujemy w centrum Warszawy, w wygodnej lokalizacji blisko metra i innych środków komunikacji miejskiej (nowoczesne biuro przy ul. Przeskok).

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, regresyjnych, stabilnościowych oraz wydajnościowych;
  • Wykonywanie testów eksploracyjnych;
  • Pisanie testów automatycznych;
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych na podstawie dostarczonej dokumentacji;
  • Ścisła współpraca z programistami i analitykami w zakresie weryfikacji błędów.

Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

  • Masz minimum roczne doświadczenie w testach manualnych i automatycznych;
  • Masz zdolności analityczne oraz wnikliwy umysł;
  • Angażujesz się w zapewnienie jak najwyższej jakości wytwarzanego oprogramowania;
  • Chętnie współpracujesz z innymi członkami zespołu (testerzy, programiści, analitycy);
  • Wiesz, jak wygląda cykl wytwarzania oprogramowania;
  • Lubisz wyzwania i poznawanie nowych technologii;
  • Masz wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania;
  • Pracowałeś/ pracowałaś już w kilkuosobowym zespole projektowym;
  • Umiesz pracować indywidualnie i jednocześnie jesteś otwarty na komunikację z innymi członkami zespołu;
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym sprawne komunikowanie się z anglojęzycznymi członkami zespołu.

Mile widziane:

  • Znajomość Robot Framework;
  • Podstawowa znajomość dowolnego języka programowania;
  • Podstawowa znajomość Gita.

Co oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych projektach w międzynarodowych zespołach;
  • Możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań informatycznych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy (ul. Przeskok);
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy;
  • Szkolenia w kraju i za granicą;
  • Lekcje nauki języków obcych;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet Multisport;
  • Budżet integracyjny.

Jeśli spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze – wyślij nam swoje CV lub kontakt do siebie klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

W swojej aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się