Oferta pracy

Software tester

Polskie Linie Lotnicze LOT

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań, przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych

  • Tworzenie dokumentacji testowej

  • Testy API za pomocą dedykowanych narzędzi (Postman, SoapUI, Zerocode)

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pisaniu scenariuszy i przypadków testowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej (scenariusze, przypadki)

  • Doświadczenie w testach API

  • Dobra znajomość SQL i doświadczenie przy pracy z bazami danych

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych

  • Znajomość standardów testowania oprogramowania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami i raportowania błędów

Mile widziane

  • Podstawowe umiejętności programistyczne

  • Znajomość narzędzi automatyzacji testów

  • Znajomość narzędzi ELK

  • Znajomość systemów UNIX

  • Znajomość narzędzi CI/CD

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w obszarze testów manualnych oraz testów automatycznych w najnowszych technologiach na rynku

  • Mamy możliwość wdrażania własnych pomysłów – pracujemy w gronie osób otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania

  • Pracujemy z międzynarodowymi partnerami, co pozwala podnosić lub pielęgnować kompetencje językowe (angielski)

  • Pakiet benefitów, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata w atrakcyjnych cenach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi