Logo Pracuj.pl

Software Tester

ITIS Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zakresu testowanego rozwiązania
  • Tworzenie przypadków testowych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Realizacja testów funkcjonalnych oprogramowania
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • Weryfikacja zasadności zgłoszeń Klienta dotyczących funkcjonalności oferowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (względnie ostatnie lata studiów)
  • Min. 2 lat doświadczenia komercyjnego w roli Testera
  • Znajomości teorii testowania oprogramowania
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych
  • Doświadczenia w przygotowywaniu planów testów i scenariuszy testowych
  • Podstawowej znajomości języka SQL oraz standardów XML
  • Chęci długofalowego rozwoju w obszarze QA/QC
  • Znajomości MS Office
  • Znajomości TFS, Jira, Bugzilla
  • Znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB Foundation Level lub ISTQB Advanced Level
  • Praktyczne umiejętności w zakresie programowania lub automatyzacji testów
  • Znajomość SoapUI i doświadczenie w testach API
  • Znajomość terminologii ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Komfortowe i profesjonalne środowisko pracy (na co dzień wykorzystujemy nowoczesne metodyki, narzędzia, technologie)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w otoczeniu osób o wysokich kompetencjach
  • Szkolenia, certyfikaty Microsoft
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

O NAS:

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w Polsce, jak i za granicą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy

i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

Software Tester, wielkopolskie