Oferta pracy

Software Tester

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jenkins

  • Postman

  • SoapUI

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • branie udziału w testowaniu jednego z systemów banku,

  • poznanie nowych technologii w dziedzinie testów automatycznych,

  • tworzenie swoich celów rozwojowych wokół tematyki związanej z automatyzacją testów,

  • poznanie procesów biznesowych w Banku.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenie zawodowego na stanowisku testera.

  • znasz narzędzia do automatyzacji testów (np. Jenkins, Postman, SoapUI)

  • posiadasz doświadczenie z zakresu testowania oprogramowania, analizy biznesowej, analizy danych,

  • masz wiedzę z zakresu ITSQB (certyfikacja mile widziane)

  • pracowałeś/aś z bazami danych i znasz SQL,

  • bardzo dobrze znasz MS Excel,

  • znasz xml, SoapUI,

  • znasz narzędzia takie jak Jira, TestLink ,

  • znasz UML lub BPMN w stopniu pozwalającym na rozumienie diagramów.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny,

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością